Prokić już strzela dla Stali Mielec. Wygrany sparing z Siarką Tarnobrzeg

Stal Mielec pokonał 3:0 w środowym sparingu Siarkę Tarnobrzeg. Dwie bramki zdobył dla drużyny z Mielca pozyskany we wtorek Andreja Prokić.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Środowy sparing pomiędzy Stalą Mielec a Siarką Tarnobrzeg rozegrano trzy razy po 30 minut. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem stalowców 3:0. Wynik meczu otworzył Łukasz Żegleń, który wrócił po półrocznej przerwie do Stali Mielec. Kolejne dwa trafienia zanotował Andreja Prokić. Serb we wtorek podpisał kontrakt z mieleckim zespołem. To czwarty nowy zawodnik, który wzmocnił drużynę trenera Janusza Białka. Wcześniej umowy podpisali Piotr Marciniec, Sebastian Zalepa i wspomniany Żegleń. Niewykluczone, że do Stali trafi również obrońca Michał Bierzało.

W Siarce natomiast od pierwszych minut wystąpili bramkarz Kamil Beszczyński i Andrian Chłoń. Obaj zawodnicy od dłuższego czasu trenują z tarnobrzeskim zespołem. Zagrali też pozyskani niedawno Kamil Kościelny, Maciej Domański, Mariusz Korzępa i Szymon Martuś.