Liga Europy. Omonia Nikozja - Jagiellonia. Sebastian Madera: Chcemy spełniać marzenia

Piłkarze Jagiellonii są już w drodze na Cypr. W czwartek zagrają z Omonią Nikozja. Będzie to spotkanie rewanżowe w drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Europy
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Jak nastroje przed wylotem na Cypr?

Sebastian Madera, obrońca Jagiellonii: - Wszystko w porządku, wszystko gra. Jesteśmy optymistycznie nastawieni. Jedziemy pełni nadziei i wiary w zwycięstwo.

Jakiego spotkania się spodziewacie? Rywale pewnie zagrają bardziej ofensywnie niż w pierwszym pojedynku, który zakończył się bezbramkowym remisem.

- Możliwe, ale my przede wszystkim chcemy mądrze zagrać, rywal to drugorzędna sprawa. My musimy zagrać mądrze i odpowiedzialnie, wierzymy w siebie.

W czwartek będzie gorąco i nie mam tu na myśli tylko pogody.

- Tak, trener nas już uczulał na to. Na treningu trener puścił nam, jak kibicują na Cyprze, więc wiemy, co nas czeka. Będzie gorąca atmosfera, ale myślę, że to nam nie przeszkodzi, to nam będzie pomagać. Wiadomo, że dla kibiców się gra i fajnie, gdy na stadionie jest głośno.

Rywala po pierwszym meczu już też lepiej znacie.

- Na pewno w Omonii grają bardzo dobrzy piłkarze i trzeba uważać, bo umiejętności techniczne paru zawodników są naprawdę na wysokim poziomie. Jest to bardzo dobry zespół.

Technika to raz, ale fizycznej walki też pewnie będzie sporo.

- W drużynie z Nikozji są zawodnicy dobrze grający głową. Są tam gracze dobrze grający po ziemi, jak też w powietrzu. To jest dobry zespół, ale my chcemy spełniać swoje marzenia, jedziemy grać dobrą piłkę.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Zdjęcie adidas Performance Koszulka treningowa black/semi solar yellow (S88060) Zdjęcie ASICS Koszulka treningowa shocking orange (121689JR) Zdjęcie Puma Golf Koszulka treningowa folkstone/vibrant orange (568998)
adidas Performance Koszulka... ASICS Koszulka treningowa s... Puma Golf Koszulka treningo...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info