Wisła Kraków. Denis Popović: Przed nami derby, które musimy wygrać

- Dobrze, że nie przegraliśmy. Potrzebujemy czasu na zgranie - mówi słoweński pomocnik Wisły po remisie z Górnikiem.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

W pierwszym meczu sezonu Wisła zremisowała 1:1 z Górnikiem Zabrze. - Do momentu strzelenia bramki graliśmy dobrze. Później głupio straciliśmy gola i już do końca pierwszej połowy było gorzej. W drugiej połowie mieliśmy jeszcze dwie-trzy dobre okazje - podkreśla Popović w rozmowie z Wislaportal.pl .

Słoweniec zadebiutował w oficjalnym spotkaniu Wisły. Kilka razy popisał się ładnymi podaniami, ale grał chaotycznie, tracił piłki i szczególnie nie zabłysnął. - Różnica między I ligą a ekstraklasą? Muszę dużo biegać, trzeba bardziej pracować fizycznie. Jako zespół wszyscy potrzebujemy czasu. W pomocy są nowi zawodnicy, ale z każdą kolejką powinno być lepiej - dodał pomocnik.