FK Sarajevo - Lech Poznań. Maciej Skorża o kontuzjach Karola Linettego i Dawida Kownackiego

- Karol Linetty nabawił się urazu mięśniowego, a Dawid Kownacki został zabrany na badania do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu - mówi trener Lecha Poznań Maciej Skorża po meczu z FK Sarajevo (2:0) w eliminacjach do Ligi Mistrzów.


Karol Linetty opuścił boisko już w ósmej minucie meczu w stolicy Bośni i Hercegowiny. - To uraz mięśniowy i dopiero w środę będzie wiadomo, jak poważna jest to kontuzja. Karol przejdzie bowiem badania w Poznaniu - mówi trener mistrzów Polski i wyjaśnia, że nie był to żaden zadawniony uraz. - Nabawił się go w trakcie meczu - opowiada Maciej Skorża.

Dawid Kownacki z kolei i Milan Stepanov zderzyli się głowami pod koniec pierwszej połowy. Serb wrócił do gry po opatrzeniu rany, a skrzydłowy "Kolejorza" został zniesiony na noszach do karetki. - Z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu pojechał na badania do szpitala. Czekamy na wyniki - mówi trener "Kolejorza".

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie uraz głowy Dawida Kownackiego nie jest poważny.Zdjęcie Puma 816010-81601030 Zdjęcie PUMA DOMOWA Koszulka Meczowa LECH POZNAŃ 741038-02 Zdjęcie PUMA Wyjazdowa Koszulka LECH POZNAŃ 743261-03
Puma 816010-81601030 PUMA DOMOWA Koszulka Meczow... PUMA Wyjazdowa Koszulka LEC...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info