Wiadomo, z kim zagrają polskie siatkarki Final Four

Poznaliśmy rywalki polskich siatkarek, z którymi przyjdzie im rywalizować w Final Four II dywizji World Grand Prix 2015. Na lubelskim Globusie przeciwniczkami zespołu trenera Jacka Nawrockiego będą drużyny Czech, Holandii i Portoryko.
Impreza zostanie rozegrana 1 i 2 sierpnia. Jej stawką będzie wejście do I Dywizji World Grand Prix. Awans uzyska tylko zwycięzca turnieju. Najlepsza czwórka została wyłoniona z rozgrywek grupowych. W tej fazie Polki wygrały cztery spotkania, a dwa zakończyły się ich porażką. Nasza reprezentacja wystąpiła w dwóch turniejach - w Portoryko i w Argentynie. W portorykańskiej Carolinie Polska pokonała Bułgarię 3:0, Kanadę 3:0 i uległa gospodyniom 1:3. Z kolei we Framosie biało-czerwone przegrały z Holandią 0:3 oraz wygrały z Kanadą i Argentyną po 3:0. To sprawiło, że po dwóch turniejach polskie siatkarki uplasowały się na drugiej pozycji, za Holandią. Trzeba jednak zaznaczyć, że do Ameryki Południowej nasza reprezentacja pojechała po naukę i wystąpiła tam w drugim składzie. - W lubelskim turnieju nasza drużyna z pewnością będzie mocniejsza niż ta z kwalifikacji. Liczymy na to, że zagrają srebrne medalistki z Igrzysk Europejskich, które zakończyły się niedawno w Baku - mówi Krzysztof Iwańczuk, prezes Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej. - Wszystko wskazuje na to, że kibice będą mogli obejrzeć w akcji takie zawodniczki jak Katarzyna Skowrońska-Dolata, Anna Wreblińska czy Agnieszka Bednarek-Kasza. Będzie to też ważny sprawdzian dla nowego trenera kadry Jacka Nawrockiego, który staje przed trudnym zadaniem przywrócenia naszej reprezentacji dawnej świetności. Powiem też, że żeńska reprezentacja Polski zagra w Lublinie po raz pierwszy, bo panowie już u nas występowali. I dodaje: Jedno jest pewne - emocji z pewnością nie zabraknie.

Zdjęcie Adidas Koszulka ESS 3S TEE X13197 Zdjęcie Koszulka meczowa damska 2014 BAŁDYGA F82171KB Zdjęcie Molten Piłka do siatkówki V5M2000-L
Adidas Koszulka ESS 3S TEE ... Koszulka meczowa damska 201... Molten Piłka do siatkówki V...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info