Sport.pl

FK Sarajevo - Lech Poznań. Aż 90,5 procent obstawiających u bukmachera wskazuje wygraną Lecha

To Lech Poznań powinien wygrać w dzisiejszym spotkaniu z FK Sarajevo, uważa sponsor poznańskiego klubu, firma STS. Jest także zdecydowanym faworytem do awansu w tej rywalizacji
STS typuje zwycięstwo Lecha w Sarajewie po kursie 2,00. Znacznie mniej prawdopodobne - według bukmacherów - są remis i wygrana gospodarzy z Sarajewa. Za remis STS zamierza płacić 3,20 za każdą złotówkę, natomiast wygrana Bośniaków warta jest 3,35.

Znacznie wyższe są notowania Lecha Poznań, jeśli chodzi o awans w tej rywalizacji. Awans "Kolejorza" wyceniany jest na 1,30, co oznacza całkiem spore prawdopodobieństwo. Awans FK Sarajevo typowany jest w stosunku 2,93 do 1.

Najbardziej prawdopodobny wynik meczu FK Sarajevo - Lech Poznań to remis 1:1, za którego bukmacher jest gotów zapłacić 6 do 1. Za rezultat 1:0 dla Bośniaków można dostać 7,75 za każdą postawioną złotówkę, natomiast za wygraną Lecha 1:0 wypłaconych zostanie 8,25 zł za złotówkę.

Jak poinformował szef STS Mateusz Juroszek, aż 90,5 proc. obstawiających w STS typuje wygraną Lecha, zaledwie 5,5 proc. remis i tylko 4 proc. jest zdania, że Lech przegra w Sarajewie.

Na stronie internetowej sponsora Lecha przeprowadzona zostanie transmisja z tego spotkania.

Zdjęcie PUMA DOMOWA Koszulka Meczowa LECH POZNAŃ 741038-02 Zdjęcie PUMA Wyjazdowa Koszulka LECH POZNAŃ 743261-03 Zdjęcie Torba PASO Lech Poznań 82-182B
PUMA DOMOWA Koszulka Meczow... PUMA Wyjazdowa Koszulka LEC... Torba PASO Lech Poznań 82-1...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: