Sport.pl

Ruszają Wakacje z Futbolem 2015 [TERMINARZ TURNIEJU]

W środę rozpoczynamy największy turniej szóstek piłkarskich "Wakacje z Futbolem 2015". Jako pierwsi wyjdą na boisku uczniowie szkół gimnazjalnych.
Gramy systemem każdy z każdy w pięciu grupach. Wśród gimnazjalistów do półfinału awansują po dwa najlepsze zespoły. Wśród licealistów z każdej grupy wychodzą po dwie drużyny oraz dwie kolejne z najlepszym dorobkiem punktowym.

Mecze będą trwały 2x8 minut w fazie grupowej. W fazie pucharowej zagramy 2x10 minut.

16. Wakacje z Futbolem im. Adama Gołąba organizują "Gazeta Wyborcza", Radio Kielce oraz urząd miasta Kielce.

Podział na grupy:

Gimnazjaliści:

Grupa A: Orlik 27 Kielce I, Orlik 27 Kielce II, CK Czarnowia, Torpedo Gadawa, Krakersi, FC Bilcza

Grupa B: Red and Yellow, JBB, Dżumandżi, FC Dzielnia, KSM Banda, Zlepka Team

Licea:

Grupa A: Słabiaki FC, JGSM Patriotic, Red and Yellow II, Gramy by wygrać, Who's next,

Grupa B: DWS, MCH Skład, Impreza u Kuziego, No Name, Neptycy,

Grupa C: NWK Team, Armia Durlina, NasPolDym, Hebany, Szybcy i wściekli

Środa 15 lipca:

godz. 9: Orlik 27 Kielce I - CK Czarnowia

9.20: Orlik 27 Kielce II - Torpedo Gadawa

9.40: Red and Yellow - JBB

10: Dżumandżi - FC Dzielnia

10.20: KSM Banda - Zlepka Team

10.40: Słabiaki FC - JGSM Patriotic

11: Red and Yellow II - Gramy, by wygrać

11.20: DWS - MCH Skład

11.40: Impreza u Kuziego - No Name

12: FC Bilcza - Krakersi

Wtorek 21 lipca:

9: NWK Team - Armia Durlina

9.20: NasPolDym - Hebany

9.40: DWS - Neptycy

10: Impreza u Kuziego - MCH Skład

10.20: Słabiaki FC - Who's next

10.40: JGSM Patriotic - Red and Yellow II,

11: Orlik 27 Kielce I - Krakersi

11.20: Orlik 27 Kielce II - CK Czarnowia

11.40: Szybcy i wściekli - NWK Team

Środa 22 lipca:

9: Red and Yellow - FC Dzielnia

9.20: KSM Banda - Dżumandżi

9.40: JBB - Zlepka Team

10: Krakersi - Torpedo Gadawa

10.20: Who,s next - Gramy by wygrać

10.40: Neptycy - No Name

11: Szybcy i wściekli - Hebany

11.20: NasPolDym - Armia Durlina

Wtorek 28 lipca:

9: Orlik 27 Kielce I - Torpedo Gadawa

9.20: Orlik 27 Kielce II - Krakersi

9.40: Red and Yellow - Dżumandżi

10: JBB - KSM Banda Team

10.20: FC Dzielnia - Zlepka Tema

10.40: Słabiaki FC - Red and Yellow II

11: Who's next - JGSM Patriotic

11.20: FC Bilcza - CK Czarnowia

Środa 29 lipca:

9: DWS - Impreza u Kuziego

9.20: MCH Skład - No Name

9.40: NWK Team - Hebany

10: Armia Durlina - Szybcy i wściekli

10.20: Red and Yellow - KSM Banda

10.40: JBB - Dżumandżi

11: FC Dzielnia - KSM Banda

11.20: FC Bilcza - Orlik 27 Kielce I

Wtorek 4 sierpnia:

9: Orlik 27 Kielce I - Orlik 27 Kielce II

9.20: CK Czarnowia - Torpedo Gadawa

9.40: Red and Yellow - Zlepka Team

10: Słabiaki - Gramy by wygrać

10.20: Torpedo Gadawa - FC Bilcza

10.40: MCH Skład - Neptycy

11: DWS - No Name

Środa 5 sierpnia:

9: CK Czarnowia - Krakersi

9.20: JGSM Patriotic - Gramy by wygrać

9.40: Red And Yellow II - Who,s next

10: Impreza u Kuziego - Neptycy

10.20: NWK Team - NasPolDym

10.40: Armia Durlina - Hebany

11: NasPolDym - Szybcy i Wściekli

11.20: Dżumandżi - Zlepka Team

11.40: FC Bilcza - Orlik 27 Kielce II

Wtorek 11 sierpnia:

9.30: ćwierćfinał liceów (1-8, trzy najlepsze drużyny w każdej grupie będą rozstawione z numerami 1-3)

10: ćwierćfinał liceów (2-7)

10.30 ćwierćfinał liceów (3-6)

11: ćwierćfinał liceów (4-5)

Środa 12 sierpnia:

9.30: półfinał gimnazjalistów (1A-2B)

10: półfinał gimnazjalistów (2A-1B)

10.30: półfinał liceów

11: półfinał liceów

środa 19 sierpnia

9.30: mecz o trzecie miejsce gimnazjalistów

10: mecz o trzecie miejsce liceów

10.30: finał gimnazjalistów

11: finał liceów

Więcej o: