FK Sarajevo - Lech Poznań. Mistrzowie Polski wylecieli na pierwszy mecz eliminacji Ligi Mistrzów. Kto wsiadł do samolotu?

Piłkarze Lecha Poznań wylecieli w poniedziałek rano do Sarajewa na pierwszy mecz drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. W kadrze znalazło się 21 zawodników mistrza Polski.
W porównaniu do piątkowego meczu o Superpuchar Polski do kadry drużyny mistrza Polski dołączyło trzech zawodników: bramkarz Krzysztof Kotorowski oraz Maciej Wilusz i David Holman. Po zwycięstwie nad Legią Warszawa w drużynie "Kolejorza" panuje umiarkowany optymizm. - Jesteśmy w podobnej sytuacji jak nasi rywale, bo oni też jeszcze nie grają meczów o punkty. Ich liga rozpoczyna się tydzień później, więc ten początek w ich wykonaniu pewnie będzie jakąś niewiadomą. Wielu nowych piłkarzy doszło do tej drużyny dosłownie w ostatnich dniach, nie zdążyli nawet zagrać w sparingach, ale my i tak musimy patrzeć na siebie - mówił przed odlotem trener Lecha, Maciej Skorża i zapewniał: - Liczę na to, że mecz o Superpuchar Polski pomógł nam na tyle, że będziemy bardziej pewni siebie i w aspekcie organizacji gry będziemy lepsi od naszego rywala.

Samolot czarterowy z drużyną Lecha Poznań wyleciał z lotniska Ławica o dziesiątej rano. Na pokładzie oprócz piłkarzy i sztabu szkoleniowo-medycznego znaleźli się także włodarze oraz sponsorzy klubu. Wieczorem lechici odbędą oficjalny trening na stadionie FK Sarajewo.

Pierwszy mecz drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów FK Sarajewo - Lech Poznań odbędzie się we wtorek o godz. 21.

Zdjęcie Meteor Piłka nożna Crystal Zdjęcie Meteor Piłka nożna Ultimate Zdjęcie NIKE PIŁKA NOŻNA LIGHTWEIGHT 5 SC1908 140
Meteor Piłka nożna Crystal Meteor Piłka nożna Ultimate NIKE PIŁKA NOŻNA LIGHTWEIGH...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info