Naucz się bronić i walczyć. Szkoła Wing Tsun Kung Fu zaprasza na warsztaty samoobrony

Międzynarodowa Szkoła Wing Tsun Kung Fu zaprasza na kolejne warsztaty samoobrony, które odbędą się w Kielcach. Pierwsze już w niedzielę 6 września o godz. 9.
Wing Tsun Kung Fu (po chińsku oznacza to piękna wiosna) to jedna z odmian tradycyjnego kung-fu, niezwykle efektowna i inteligentna sztuka walki. W jej myśl można obronić się przed każdym rywalem, nawet dużo większym i silniejszym. Stosuje się przy tym proste, bezpośrednie i skuteczne techniki uderzeń. Wing Tsun to według wielu ekspertów najbardziej nowoczesny system obrony osobistej. Według myśli tej sztuki walki, inteligentnie się broni, a atak zaleca się dopiero w odpowiedzi na atak rywala.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych (dzieci od 10 lat, również kobiety) do Zespołu Szkół Ogólnokształcących na ulicę Prostą 27a. Treningi odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Wstęp na nie jest bezpłatny, a wiedza z niego zdobyta - wręcz bezcenna. Zapisywać się można na stronie www.wt-kielce.pl lub pod numerem telefonu 606-641-437.

To, czego się uczymy na zajęciach w Polsce (podobne warsztaty odbywają się w Warszawie, Trójmieście), jest wiernym odzwierciedleniem metod i technik, jakie przekazał w drugiej połowie lat XX Wielki Mistrz Yip Man swojemu ostatniemu, prywatnemu uczniowi Si-Jo Leung Ting'owi.