Superpuchar Polski Lech Poznań - Legia Warszawa na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Polsat Sport i Polsat Sport News pokażą na żywo mecz o Superpuchar Polski pomiędzy mistrzem Polski Lechem Poznań a zdobywcą Pucharu Polski - Legią Warszawa. Początek studia w Polsacie Sport o godzinie 19, pierwszy gwizdek o 20.15.
Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższy piątek 10 lipca o godzinie 20.15 na stadionie mistrza Polski, Lecha Poznań. To pierwszy mecz nowego sezonu w Polsce. Transmituje go stacja Polsat.

Bezpośrednią transmisję w Polsacie Sport będzie można śledzić od godziny 19 w przedmeczowym studiu, które poprowadzi Roman Kołtoń. Wśród jego gości pojawią się byli piłkarze obu klubów: Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny, Jarosław Araszkiewicz i Paweł Wojtala. W Polsacie Sport News studio rozpocznie się o 19.30. Mecz skomentują Bożydar Iwanow i Jacek Ziober, a wywiady z zawodnikami przeprowadzi reporter Mateusz Majak.

Zdjęcie ADIDAS Ochraniacze F50 (płytka) M38651 Zdjęcie ADIDAS PIŁKA NOŻNA UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINALE F93312 Zdjęcie Nike Performance MERCURIAL VICTORY V SG Korki wkręty white/volt/hyper pink/black (651640)
ADIDAS Ochraniacze F50 (pły... ADIDAS PIŁKA NOŻNA UEFA CHA... Nike Performance MERCURIAL ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: