Cztery nowe umowy w Zawiszy. Sami znani piłkarze

Krzysztof Nykiel, Piotr Stawarczyk, Łukasz Sapela i Tomasz Wełnicki zostali piłkarzami bydgoskiego klubu. Mają oni pomóc Zawiszy w powrocie do ekstraklasy.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Wszyscy nowi zawodnicy mają doświadczenie z występów w najwyższej klasie rozgrywkowej i nie tylko. 32-letni Piotr Stawarczyk w barwach Ruchu Chorzów grał w Lidze Europy. W Bydgoszczy parę stoperów będzie on tworzył z pozyskanym ze Stomilu Olsztyn Tomaszem Wełnickim (25 lat).

Na boku obrony zagra Krzysztof Nykiel (33), który od 2011 roku grał w Cracovii, a wcześniej występował m.in. w Koronie Kielce, Unii Janikowo, Polonii Warszawa czy Ruchu Chorzów. W nowym sezonie bramki Zawiszy strzec ma Łukasz Sapela (33). W latach 2012-2014 grał w Revanie Baku. A po powrocie do Polski był zawodnikiem Olimpii Grudziądz i Floty Świnoujście.

Wszyscy nowi piłkarze zagrają w środkowym sparingu (12) z Bytovią Bytów.

Zdjęcie Nike Performance PHATAL AG Korki Lanki hyper crimson/white/atomic orange (599727) Zdjęcie Nike Performance TIEMPO LEGEND V FG Korki Lanki black/white (631518) Zdjęcie Nike Performance MERCURIAL VICTORY V SG Korki wkręty white/volt/hyper pink/black (651640)
Nike Performance PHATAL AG ... Nike Performance TIEMPO LEG... Nike Performance MERCURIAL ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info