Obóz piłkarski Fundacji Realu Madryt: ferie z piłką i nauką hiszpańskiego

Zajęcia piłkarskie pod okiem trenerów i lekcje języka hiszpańskiego - to propozycja dla dzieci i młodzieży z Warszawy, którą przygotowała na czas ferii zimowych Fundacja Rozwoju Edukacji i Sportu we współpracy z Fundacją Realu Madryt.
Obóz piłkarski "Real Madryt Campus Experience" zostanie zorganizowany w Warszawie podczas ferii zimowych w dniach 26 stycznia - 1 lutego. Podczas campu dzieci uczestniczyć będą w zajęciach piłkarskich prowadzonych przez hiszpańskich trenerów oraz lekcjach języka hiszpańskiego. Wszyscy uczestnicy campów dostaną stroje Realu Madryt, a na najbardziej aktywnych będą czekać specjalne dyplomy i certyfikaty.

Oferta organizatora przewiduje dwie opcje: całkowity obóz dzienny za 1500 zł za osobę i półobóz dzienny za 800 zł. - Chcieliśmy stworzyć rodzicom jak najszerszy wachlarz możliwości. Jesteśmy przekonani, że propozycja stacjonarnego obozu piłkarskiego pod patronatem Realu Madryt to ciekawe rozwiązanie dla rodziców planujących swoim pociechom ferie w mieście. Letnie campy pokazały, że połączenie treningów piłkarskich z nauką języka pod okiem profesjonalistów z Hiszpanii, to gwarancja spędzenia niezapomnianych i pożytecznych dni. Uśmiech dzieci zawsze jest dla nas głównym celem i nie inaczej będzie tej zimy - mówi Dominik Kropidłowski, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Sportu.

Camp "Real Madryt Campus Experience" zostanie zorganizowany na boiskach KS Warszawianki, a wyżywienie zapewni dzieciom restauracja Portucale. Obozy przeznaczone są dla dzieci w wieku 9-17 lat. Szczegóły dotyczące zapisów oraz dodatkowe informacje na tematów campów znajdują się na stronie internetowej www.campy.com.pl.