Sport.pl

Rumunia - Polska w TV. Gdzie obejrzeć mecz Rumunia Polska na żywo? Stream za darmo [Rumunia Polska]

Mecz el. MŚ Rumunia - Polska odbędzie się w piątek 11 listopada o 20:45. Transmisja TV na Polsacie i Polsacie Sport.pl. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Stream dostępny na Ipla.TV

Adam Nawałka w meczu z Rumunią (11.11) będzie mógł po raz pierwszy po Euro 2016 skorzystać z duetu Michał Pazdan-Kamil Glik. Jednak jego rywal, Christoph Daum również będzie miał ten komfort. W piątek w Bukareszcie (20.45, relacja na żywo w Sport.pl) zmierzy się najlepsza defensywa poprzednich eliminacji z najskuteczniejszym atakiem.

 

TRANSMISJA LIVE Z MECZU RUMUNIA - POLSKA

 

Dopiero po raz drugi w trakcie swojej kadencji Adam Nawałka musiał ugasić pożar, ale taki, który wcześniej mu się nie zdarzył. Do tej pory jedynym wyzwaniem było poradzenie sobie ze zmianą kapitana: zabraniem opaski Jakubowi Błaszczykowskiemu i przekazaniem jej Robertowi Lewandowskiemu. Jadnak sprawa z 2015 r. była roztrząsana głównie w mediach, nie wewnątrz reprezentacji. Przedłużała się, ale wyszła drużynie na dobre. Nawałka musi liczyć, że tym razem będzie podobnie, choć sprawę niewłaściwego zachowania musi zamknąć znacznie szybciej.


Najlepiej już na pierwszym spotkaniu. Reprezentanci będą zjeżdżać się do tego samego hotelu co zwykle do godz. 20 w poniedziałek, a następnie odbędą spotkanie. Nie będzie to odprawa taktyczna, ale rozmowa z selekcjonerem. Zamiast roztrząsania - oczyszczenie. Zamiast pożegnania - ostrzeżenie.


- Zawodnicy nadużyli mojego zaufania - powiedział w niedzielę Nawałka i, jak na siebie, mocniejszych słów nie mógł użyć. - Martwi mnie jednak to, że w niektórych relacjach, analizach można było usłyszeć, że w sytuacji bardzo ważnego meczu z Rumunią nie można zawodników winnych złamania zasad odesłać do domu. Nie zgadzam się. Dla mnie liczy się etyka, podejście do zawodu. Gdyby taka sytuacja miała kilkukrotnie miejsce, to tych piłkarzy już by nie było. Otrzymali drugą szansę, ponieważ do tej pory mnie nie zawiedli. Na szansę zasługują - dodał.

 

Kto jest młodszy? Niektóre odpowiedzi mogą zaskoczyć! [QUIZ]