Manchester City - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Mecz Manchester City - FC Barcelona we wtorek o 20:45. Liga Mistrzów. Transmisja TV na Canal+ Sport. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Stream na żywo na canalplussport.pl

- To zły pomysł, ale absolutnie potrzebny - mówią w europejskiej piłce na propozycje stworzenia alternatywnych do Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej rozgrywek. W ostatnim czasie dyskusje i prace nad tym, by futbol w Europie zmienił swoje oblicze tylko nabrały tempa. UEFA otwarcie wspiera działania najbogatszych klubów, gdy cała reszta drużyn i lig zostaje z tyłu.


Zanim zaczęło się wszystko, co złe - chuligaństwo na trybunach i poza stadionem, fatalna gra i wysokie porażki - sam moment odegrania hymnu Ligi Mistrzów był na meczu Legii Warszawa z Borussią Dortmund czymś wyjątkowym. Na chwilę ucichła większość kibiców, jakby starając się zabrać z tej chwili jak najwięcej dla siebie. Po dwudziestu latach przerwy od ostatniego występu polskiego klubu w LM właśnie za tym najbardziej fani tęsknili: melodią świadczącą o tym, że jest się częścią europejskiej elity.

Występy w Lidze Europejskiej nie dają takich odczuć ani piłkarzom, ani kibicom. Można się jedynie zastanowić, czy w przyszłości i w nowych rozgrywkach, które zostaną stworzone - np. dyskutowana ostatnio liga atlantycka - hymn również będzie czymś wyjątkowym.

Imponująca kolekcja domów Neymara [ZOBACZ]

Zapisz

Zapisz

Zapisz