WTA Finals: Agnieszka Radwańska - Karolina Pliskova NA ŻYWO. Transmisja w TV i ONLINE. O której godzinie?

Mecz grupy białej Agnieszka Radwańska - Karolina Pliskova odbędzie się 28 października o godz. 13:30 polskiego czasu. Transmisja TV w TVP Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Darmowy stream online dostępny na stronie sport.tvp.pl.

Agnieszka Radwańska po zwycięstwie z Garbine Muguruzą 7:6 (7-1), 6:3 zachowała szanse na awans do półfinału WTA Finals i wciąż może obronić wywalczony przed rokiem tytuł.

 

Broniąca tytułu Radwańska na otwarcie występu w kończącej sezon imprezie masters uległa Rosjance Swietłanie Kuzniecowej (8.) 5:7, 6:1, 5:7. Muguruza z kolei przegrała z Czeszką Karoliną Pliskovą (4.) 2:6, 7:6 (7-4), 5:7. W środę Kuzniecowa wygrała z Pliskovą 3:6, 6:2, 7:6 (8-6). W związku z tym pewna pierwszego w karierze awansu do półfinału tego turnieju jest Rosjanka, a po porażce z Radwańską, wyeliminowana została Muguruza.

 

Piątkowy mecz między Polką i Czeszką rozstrzygnie, która z nich znajdzie się w najlepszej "czwórce". Pojedynek rozpocznie się po meczu Muguruza - Kuzniecowa, ale nie przed 13:30.

 

Transmisja z meczu Radwańska - Pliskova w TVP Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na stronie sport.tvp.pl.