Real - Wolfsburg TV: Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja NA ŻYWO i STREAM ONLINE

Real Madryt - VfL Wolfsburg we wtorek o 20:45. Transmisja na żywo na nSport, relacja na żywo na Sport.pl, stream na canalplussport.pl. Pierwszy mecz 2:0 dla Wolfsburga. Ćwierćfinał LM.

Dla Ronaldo to wyzwanie osobiste, także dla Ramosa i pozostałych piłkarzy mających udowodnić, że zasługują na grę w Realu. Żeby awansować do półfinału Ligi Mistrzów, "Królewscy" muszą odrobić dwie bramki straty z Wolfsburga, co nie udało im się od 24 lat. Dźwięk bębnów obwieszczających wojnę słychać było wzdłuż całej Paseo de la Castellana. 120-tysięczny tłum fanów Realu ciągnął na Santiago Bernabéu pełen wiary mimo trzech, a nawet czterech goli straty z pierwszego meczu. Powtarzało się to cyklicznie w latach 70. i 80., zaczynając od porażki w angielskim Derby 1:4, którą udało się odrobić w Madrycie. Tak tworzył się mit twierdzy Realu i niezłomnej wiary drużyny.

2 kwietnia 1986 r. w Mediolanie piłkarze Interu pokonali "Królewskich" 3:1 w półfinale Pucharu UEFA i z roześmianymi twarzami szli do szatni. W tunelu podbiegł do nich wściekły Juanito i krzyknął: "90 minuti en Bernabéu son molto longo" (90 minut na Bernabéu trwa bardzo długo). Okrzyk mieszaniny włoskiego z hiszpańskim przeszedł do historii, gdy dwa tygodnie później Real rozbił Włochów po dogrywce 5:1. Kibice "Królewskich" opowiadali potem, że duch Juanito, który w 1992 r. zginął w wypadku samochodowym, unosił się wciąż nad stadionem przy Castellana.

24 lata temu wszystko się zmieniło. Od tamtej pory Real nigdy nie zdołał odrobić wyniku 0:2 z pierwszego meczu. Co więcej, od 14 lat, gdy w Lidze Mistrzów przegrał na wyjeździe, zawsze odpadał z rozgrywek. We wtorek przed rewanżem z Wolfsburgiem będący na musiku "Królewscy" wolą odwoływać się do czasów, które wielu zna z opowiadań rodziców.

Ile w lecie może zarobić Real Madryt? Gwiazdy na wylocie!