Skróty Liga Mistrzów. Wolfsburg, Real, PSG, City. Zobacz gole, bramki, skróty [WIDEO YOUTUBE]

LM. Zobacz skróty, gole, bramki z środowych meczów Ligi Mistrzów. Grał VfL Wolfsburg - Real Madryt i PSG - Manchester City. Zobacz na Youtube.

Fantastyczny jest mecz PSG z Manchesterem City. Adrien Rabiot strzelił gola na 2-1 w 59. minucie dla gospodarzy, ale Fernandinho wyrównał 13 minut później po fatalnych błędach PSG w obronie

Kliknij tutaj, jeśli nie widzisz wideo

Nie tego spodziewali się kibice Realu Madryt po wygranym El Clasico z FC Barceloną. Po niecałych 30 minutach Real przegrywa 0-2 z Wolfsburgiem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Najpierw gola po rzucie karnym (niesłusznie podyktowanym) strzelił Ricardo Rodriguez.

Kilka minut później na 2-0 podwyższył Maximilian Arnold po podaniu Bruno Henrique!

Nie trzeba być geniuszem, by zagrać w Barcelonie czy Realu. Byłego piłkarza Barcelony nie chcieli w Odrze!