Liga Europy. Manchester United - FC Midtjylland. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Mecz 1/16 finału LE Manchester United - FC Midtjylland w czwartek o godz. 21:05. Transmisja na żywo w TV w TVP Sport. Relacja LIVE na stronie Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Legalny Stream Online nie będzie dostępny.

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU MANCHESTER UNITED - FC MIDTJYLLAND

 

W pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy FC Midtjylland niespodziewanie pokonało na własnym boisku Manchester United 2:1. Dzisiaj czeka nas świetnie zapowiadający się rewanż. Ekipa Lousisa Van Gaala musi gonić i z pewnością mocno zaatakuje.

 

RELACJA Z MECZU MANCHESTER UNITED - FC MIDTJYLLAND W CZWARTEK O GODZINIE 21:05. TRANSMISJA W TV NA ANTENIE TVP SPORT. LEGALNY STREAM ONLINE NIE BĘDZIE DOSTĘPNY.

 

Jak poradzi sobie rewelacyjny mistrz Danii? Midtjylland nawet w spotkaniach z Legią Warszawa pokazało, że potrafi idealnie grać "na wynik". W osiągnięciu dobrego wyniku ma pomóc nowy piłkarz, 23-letni Czech Vaclav Kadlec.

 

RELACJA Z MECZU MANCHESTER UNITED - FC MIDTJYLLAND W CZWARTEK O GODZINIE 21:05. TRANSMISJA W TV NA ANTENIE TVP SPORT. LEGALNY STREAM ONLINE NIE BĘDZIE DOSTĘPNY.

 

W Manchesterze byli pod wrażeniem gry duńskiego rywala. Okazało się, że podpatrzyli od nich nowe rozwiązania. Jakie? Rzuty wolne. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy spotkania Shrewsbury - Manchester United, piłkarze Van Gaala utworzyli mur przy własnym rzucie wolnym. Trójka zawodników zasłaniała bramkarza rywala, a w decydującym momencie rozbiegła się. W ten sposób padła bramka. - Tak, takie rozegranie rzutu wolnego podpatrzyliśmy od Midtjylland - powiedział po meczu Louis van Gaal, trener United.

 

Przypuszczane składy:

Manchester United: Romero - Varela, Smalling, Blind, Riley - Lingard, Herrera, Mata, Schneiderlin, Depay - Martial

FC Midtjylland: Andersen - Romer, Hansen, Bodurov, Novak - Kadlec, Olsson, Sparv, Hassan, Sisto - Pusic