Agnieszka Radwańska - Monica Niculescu w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE

Mecz Agnieszka Radwańska - Monica Niculescu odbędzie się w środę ok. 16. Transmisja TV w TVP Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na stronie sport.tvp.pl.

Agnieszka Radwańska awansowała do III rundy turnieju w Dausze. Polka pokonała w II rundzie Katarinę Bondarenko 6-4, 6-4.

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU RADWAŃSKA - NICULESCU

Ukrainka nie była najłatwiejszą rywalką dla Radwańskiej. To jedna z nielicznych tenisowych mam, ze względu na narodziny córki przerwała karierę. Kiedyś zajmowała 29. miejsce w rankingu WTA, natomiast po powrocie musiała zaczynać niemal od zera. Teraz jest 75. w rankingu. Mogłaby powalczyć z Radwańską o zwycięstwo gdyby nie aż 34 niewymuszone błędy; dla porównania Polka popełniła aż o połowę mniej błędów. W podwójnych błędach serwisowych padł remis (3-3).

Radwańska przełamała Bondarenko już w trzecim gemie po świetnych zagraniach, ale chwilę później Ukrainka zrewanżowała się jej tym samym. Kluczowy gem pierwszego seta miał miejsce przy stanie 3-3; Polka przełamała rywalkę i niedługo później objęła prowadzenie 5-3. Tego gema podobnie jak i drugiego wygrała do 4. Pierwszy gem drugiego seta trwał aż 10 minut, obie panie musiały ratować się kilkukrotnie. Ostatecznie przy własnym serwisie wygrała go Bondarenko. Potem jednak dały o sobie znać niewymuszone błędy Ukrainki i przegrywała już 2-4. Radwańska wykorzystała trzecią piłkę meczową - zakończyła ją asem serwisowym.

Polka w III rundzie zmierzy się z Monicą Niculescu. W pierwszej rundzie dostała wolny los. - Muszę być na ten mecz gotowa w stu procentach, bez względu na to, która z tych zawodniczek będzie moją rywalką - powiedziała Radwańska.

TRANSMISJA W TVP SPORT. RELACJA NA ŻYWO W SPORT.PL I APLIKACJI SPORT.PL LIVE. STREAM ONLINE NA SPORT.TVP.PL.