PŚ w Oslo. Konkurs indywidualny. Gdzie obejrzeć na żywo?

Skoki narciarskie. Konkurs indywidualny w skokach narciarskich w Oslo odbędzie się 7.02.2016 o godz. 14:15. Transmisja w TV w TVP 1 i Eurosport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Legalny stream online nie będzie dostępny.

 
Polscy skoczkowie zajęli 6. miejsce w sobotnim konkursie drużynowym w Oslo. Zawodnicy Łukasza Kruczka skakali nierówno, mimo to przed ostatnim skokiem mieli realną szansę na 4. pozycję. Wygrali Słoweńcy, przed Norwegią i Japonią. Jak będzie w niedzielę?


RELACJA NA ŻYWO LIVE Z KONKURSU SKOKÓW NARCIARSKICH W OSLO ZNAJDZIECIE TUTAJ


Kamil Stoch nie skacze dobrze. Po skokach 115 i 119 metrów w sobotnim konkursie zająłby 20. pozycję. Najlepszy był Dawid Kubacki - 12. W drugiej serii, dość nieoczekiwanie, Andrzej Stękały skoczył 129,5 metra. Czy to daje nadzieje na dobry wynik w konkursie indywidualnym.


KONKURS SKOKÓW NARCIARSKICH W OSLO. RELACJA W TV NA ŻYWO W TVP 1 I EUROSPORT 1 OD GODZINY 16:00. LEGALNY STREAM NIE BĘDZIE DOSTĘPNY.


Przypomnijmy. Po sezonie z kadry skoczków odchodzi dotychczasowy trener - Łukasz Kruczek. - Zamiar rezygnacji z prowadzenia kadry przedstawiłem podczas Mistrzostw Świata w lotach narciarskich w Kulm Prezesowi PZN Apoloniuszowi Tajnerowi, który przekazał tę informację wiceprezesom PZN Andrzejowi Wąsowiczowi i Andrzejowi Kozakowi, tak by było odpowiednio dużo czasu na przygotowanie się do rozpoczęcia kolejnego okresu przygotowawczego.


Transmisje na żywo w TV z niedzielnego konkursu przeprowadzi TVP 1 i Eurosport 1. Legalny stream online z wydarzenia nie będzie dostępny.


Podobno każdy zna się na skokach. A ty? Sprawdź się!