Robert Kubica. Wypadek na YouTube [WIDEO]

Robert Kubica rozbił swój samochód podczas trzeciego odcinka specjalnego Rajdu Monte Carlo. Zobacz wideo z wypadku na YouTube.

Zobacz na YouTube wypadek Roberta Kubicy w Rajdzie Monte Carlo. Załodze nic się nie stało, ale oczywiście nie może kontynuować rajdu.

 

WYPADEK KUBICY W RAJDZIE MONTE CARLO [YOUTUBE]

 

Dla innego kierowcy - Elfyna Evansa - wypadek Roberta Kubicy był paradoksalnie... dobrą wiadomością. Walijczyk wpadł w poślizg na zakręcie i mógłby wypaść z trasy - która była bardzo oblodzona - ale odbił się rozbitego auta Kubicy, które znajdowało się na poboczu.

 

ELFYN EVANS ODBIJA SIĘ OD AUTA KUBICY [YOUTUBE]

 

Co ciekawe, w to samo drzewo wpadł także Hayden Paddon, ale zdołał utrzymać się na trasie. Co prawda na krótko - jako drugi kierowca na tym odcinku, wypadł z trasy dwa kilometry dalej. Na śliską, oblodzoną trasę narzekali także pozostali kierowcy, którzy cieszyli się nie z osiągniętych czasów, a samego dotarcia do mety poszczególnych odcinków.

 

Rajd Monte Carlo potrwa do 24 stycznia. Składa się z 16 odcinków specjalnych o łącznej długości 377 km. To pierwsza z 14 eliminacji mistrzostw świata 2016.