Transmisja z Euro 2016: Chorwacja - Macedonia. Na żywo w Polsat Sport i Ipla.tv

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Chorwacja - Macedonia już w środę 21 stycznia o godzinie 20:30. Transmisja TV na żywo w Polsacie Sport. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na platformie Ipla.tv.

W drugim meczu grupy I Chorwaci zmierzą się z Macedonią. Kowboje, bo tak mówi się na chorwacką drużynę prowadzoną przez Zelijko Babicia, zajęli drugie miejsce w grupie B. Dali się wyprzedzić tylko Norwegii, z którą przegrali w bezpośrednim pojedynku. Rywalizację w drugiej fazie turnieju "Hrvatska" rozpoczyna z dwoma punktami.

W drugim meczu grupy I Chorwaci zmierzą się z Macedonią. Kowboje, bo tak mówi się na chorwacką drużynę prowdzoną przez Zelijko Babicia, zajęli drugie miejsce w grupie B. Dali się wyprzedzić tylko Norwegii, z którą przegrali w bezpośrednim pojedynku. Rywalizację w drugiej fazie turnieju "Hrvatska" rozpoczyna z dwoma punktami.

 

RELACJA Z MECZU MACEDONIA - CHORWACJA

 

Macedonia dotychczas grała znacznie gorzej. Co prawda wyszła z grupy B, ale w turnieju nie wygrała żadnego meczu. Raz tylko zremisowała - z Serbia. Wyszła z grupy dzięki lepszemu stosunkowi bramek. Czerwono-żółci w drugiej fazie turnieju mają na razie zero punktów. Tylko cudowna przemiana może dać im awans.

Początkowa tabela grupy I:

1. Polska 2 4 55-48
2. Norwegia 2 4 63-58
3. Chorwacja 2 2 64-49
4. Francja 2 2 55-54
5. Białoruś 2 0 48-56
6. Macedonia 2 0 46-54

 

TRANSMISJA TV Z MECZU CHORWACJA - MACEDONIA W POLSACIE SPORT. RELACJA NA ŻYWO W SPORT.PL I APLIKACJI SPORT.PL LIVE. STREAM ONLINE NA PLATFORMIE IPLA.TV.


Terminarz meczów reprezentacji Polski w grupie I (wszystkie spotkania odbędą się w Tauron Arenie, Kraków):

Polska - Norwegia (23 stycznia, godz. 20:30)
Polska - Białoruś (25 stycznia, godz. 20:30)
Polska - Chorwacja (27 stycznia, godz. 20:30)

 

Co Ty wiesz o piłce ręcznej?