KSW 33 za darmo w internecie. Gdzie transmisja PPV?

Gala KSW 33 odbędzie się w sobotę w Tauron Arenie Kraków. Walką wieczoru będzie pojedynek Mamed Chalidow - Michał Materla. Transmisja TV PPV w Cyfrowym Polsacie. Relacja LIVE na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Walką wieczoru jest pojedynek Michał Materla (22-4, 4 KO, 12 Sub) - Mamed Chalidow (30-4-2, 11 KO, 17 Sub). W piątek o godz. 16 rozpocznie się sprawdzanie wag wszystkich osiemnastu uczestników sobotniego wydarzenia. Wstęp na wydarzenie jest wolny - wejście od ul. Lema. Transmisję na żywo będzie dostępna na stronie www.KSWTV.com.

 

Po ważeniu zawodnicy w Strefie Fana, będą dostępni dla kibiców do zdjęć i autografów.

 

Na krakowską galę KSW 33 są jeszcze bilety, ale zostało ich bardzo mało - około 400 (można je kupić na ebilet.pl) i to tych najtańszych za 60 i 80 zł. Szykuje się rekord liczby publiczności na tej imprezie. Do Tauron Areny ma przyjść około 17 tys. widzów. - Wracamy do Krakowa, bo po zeszłorocznej gali byliśmy bardzo zadowoleni. To największa hala w Polsce, a dzięki zmianom dokonanym przez operatora może przyjąć jeszcze więcej kibiców niż rok temu - podkreśla Rysiewski. - Na szczęście wszyscy zawodnicy są zdrowi i nikt już nie powinien wypaść z karty walk.

 

O pechu może bowiem mówić Tomasz Drwal, zawodnik MMA z Krakowa. Rok temu z występu wyeliminowała go kontuzja (miał walczyć z Chalidowem). Teraz znów uraz uniemożliwia mu walkę przed własną publicznością. Zamiast niego z Azizem Karaoglu zmierzy się Maiquel Falcao. - No cóż taki jest ten sport. Tomek na pewno żałuję - uważa Rysiewski.

 

Ci, którzy byli na gali rok temu, zobaczą kilku tych samych zawodników. Poza Chalidowem, Artura Sowińskiego, Davida Zawadę, Łukasza Chlewickiego czy Vaso Bakacevicia.

 

Oprócz walki wieczoru o pas wagi ciężkiej KSW zmierzą się Karol Bedorf (12-2, 3 KO, 3 Sub) z Michałem Kitą (16-7, 9 KO, 5 Sub), a w starciu królów nokautu Maiquel Falcao (35-7, 24 KO, 6 Sub) skrzyżuje rękawice z Azizem Karaoglu (8-6, 7 KO, 1 Sub). W pierwszym w historii pojedynku o pas KSW w kategorii piórkowej Artur Sowiński (15-7-2, 6 KO, 6 Sub) stoczy pojedynek z Kleberem Koike Erbstem (18-3-1, 2 KO, 15 Sub).

 

Pozostałe walki: Katarzyna Lubońska - Ariane Lipski (do 57 kg), Łukasz Chlewicki - Bartłomiej Kurczewski (do 70 kg), Kamil Szymuszowski - David Zawada (do 77 kg), Anzor Ażijew - Vaso Bakocević (do 66 kg), (do 84 kg) Piotr Wawrzyniak - Łukasz Bieńkowski.

 

Karta walk:

 

Walka wieczoru:
Mamed Chalidow - Michał Materla - o pas mistrza wagi średniej KSW

Karta główna:
Karol Bedorf - Michał Kita - o pas mistrza wagi ciężkiej KSW
Maiquel Falcao - Aziz Karaoglu
Artur Sowiński - Kleber Koike Erbst - o pas mistrza wagi piórkowej KSW
Kamila Porczyk - Katarzyna Lubońska
Łukasz Chlewicki - Jakub Kowalewicz
Kamil Szymuszowski - David Zawada
Anzor Aziev - Vaso Bakocević
Piotr Wawrzyniak - Łukasz Bieńkowski

 

Tenis. Siostry Pliskove na wakacjach. Tylko czemu takie smutne? [ZDJĘCIA]