Polska - Islandia. Gdzie obejrzeć? Stream online. Jakie składy?

Mecz towarzyski Polska - Islandia odbędzie się w piątek 13. listopada o 20:45. Transmisja tv w TVP1 i TVP Sport. Stream online na stronie sport.tvp.pl. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Relacje meczów Polski na żywo! [SPRAWDŹ]

W piątek o godzinie 20:45 Polska zagra w towarzyskim meczu z Islandią.

 

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - ISLANDIA

 

- Podchodzimy bardzo poważnie do każdego meczu, nie traktujemy takich spotkań jako towarzyskie, ale jako mecze państwowe. Tutaj nie ma nawet najmniejszego znaku zapytania, abyśmy cokolwiek odpuścili w tych spotkaniach. Islandia ostatnio to bardzo trudny zespół. Czesi prezentują się dobrze, pod względem piłkarskim i taktycznym. Jutro podamy skład. Będziemy się starali tak to ułożyć, aby wszyscy zawodnicy dostali szansę - mówił na konferencji prasowej Adam Nawałka.

 

- Na pewno to zgrupowanie jest bardzo ważne. Od poniedziałku zaczęliśmy walkę o pierwszy skład, o bycie w reprezentacji na ME. Mamy swój styl, wiemy, w co lubimy grać. Trener nakreśli taką taktykę, aby zaskoczyć przeciwnika - mówił Kamil Grosicki.

 

- Chcemy to spotkanie wygrać, rywal jest bardzo mocny, to pierwszy zespół, który zakwalifikował się na Euro do Francji. Jedziemy tam, żeby zaprezentować się jak najlepiej. Nie chcę tu mówić o jakiś założonych celach, nie chcemy pompować balonika - mówił Grzegorz Krychowiak.

 

Przewidywane składy:

 

Polska: Fabiański - Piszczek, Glik, Szukała, Rybus - Krychowiak, Mączyński - Błaszczykowski, Milik, Grosicki - Lewandowski

 

Islandia: Kristinsson - Saevarsson, Arnason, R.Sigurdsson, Skulason - Bjarnason, G.Sigurdsson, Gunnarsson, Traustason - Finnbogasson, Sigthorsson

 

Mecz Polska Islandia rozpocznie się w piątek o 20:45. Transmisja TV w TVP1 i TVP Sport (już od 19:45). Stream online na stronie sport.tvp.pl. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.