Legia Warszawa - Zagłębie Lubin. Składy, Transmisja, Relacja, Stream

W piątek o 20:30 mecz 8. kolejki Ekstraklasy. Gra Legia Warszawa z Zagłębie Lubin. W jakich składach?

- Zagłębie zrobiło duży postęp w ostatnim czasie. Gra szybko, ofensywnie. Ale my musimy być na to gotowi. Mam nadzieję, że naszą mocną stroną będzie defensywa. Jeżeli będziemy cały mecz skoncentrowani, to nie damy się zaskoczyć - powiedział Henning Berg na czwartkowej konferencji prasowej przed meczem z Zagłębiem Lubin.

W piątek o 20.30 Legia zagra przy Łazienkowskiej z beniaminkiem ekstraklasy - Zagłębiem Lubin. Trener Legii nie będzie mógł w tym spotkaniu skorzystać z pary podstawowych stoperów - Jakuba Rzeźniczaka i Michała Pazdana. Norweg na czwartkowej konferencji nie zdradził, kto ich zastąpi, ale powiedział, że jego drużyna poradzi sobie z tą niekomfortową sytuacją.

- Nie skupiam się na problemach, tylko na możliwościach. Jeśli ktoś wypada z gry w trakcie sezonu, to normalne, szczególnie gdy gra się tak często jak my - przyznał Berg. - Poradzimy sobie bez Kuby i Michała. Ich brak w składzie to szansa dla innych. Mamy w kadrze zawodników, którzy ich zastąpią, i jestem pewny, że zagrają na wysokim poziomie - dodał.

Berg odniósł się również do przerwy na mecze reprezentacji, podczas której jego zawodnicy odpoczywali aż pięć dni. - Zawodnicy dostali wolne, bo tego wymagała sytuacja. Gramy w sezonie mnóstwo spotkań, dlatego potrzebowali odpoczynku fizycznego, ale także od siebie. Gdy wrócili w niedzielę do klubu, widziałem w nich energię i chęć zwyciężania. Dlatego uważam, że była to słuszna decyzja.

Nowy dom Cristiano Ronaldo. Trochę kiczowaty, nie?