Polska - Tunezja. Gdzie obejrzeć? Transmisja w Polsat Sport.

Polska reprezentacja zaczyna drogę do Igrzysk Olimpijskich w Rio. We wtorek o godz. 11.40 mecz z Tunezją. Transmisja od 10:30 w Polsat Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Od 1 sierpnia, po Lidze Światowej i krótkim odpoczynku, Stephane Antiga ze swoim sztabem pracował z reprezentacją Polski tak, by potwierdziła ona klasę i po zdobyciu mistrzostwa świata osiągnęła kolejny sukces bez względu na to, że po złocie MŚ straciła czterech bardzo ważnych graczy. Nie patrząc na personalia, kod naszej kadry ma być niezmienny - ma się ona składać z ludzi do zadań specjalnych.

 

Na Memoriale Wagnera, który odbywał się w Toruniu dwa tygodnie temu, Paweł Zatorski opowiadał, że nogi ma tak ciężkie, jakby cały czas miał do nich przyczepione 10-kilogramowe ciężarki. Taki był efekt miesiąca treningów, o których chyba najlepszy w tej chwili libero świata mówił, że były co najmniej tak samo intensywne, jak te sprzed mistrzostw świata. - W Spale, przed przyjazdem do Torunia, biliśmy rekordy. Popołudniami spędzaliśmy w hali po trzy i pół godziny, rano po dwie i pół - opowiada. Ile czasu w sumie siatkarze poświęcali na trening, jeśli doliczymy godziny spędzone codziennie w siłowni oraz na analizie gry rywali i na przygotowywaniu własnej taktyki? - Łatwiej policzyć, ile godzin albo minut mieliśmy wolnego - uśmiecha się jeden z dziewięciu mistrzów świata w naszej 14-osobowej kadrze na PŚ. - Od początku sierpnia, czyli od obozu w Arłamowie, pracy było bardzo dużo. Ale wiemy, po co to robimy. Nie narzekamy - dodaje.

 

Transmisja  tv w Polsacie i Polsacie Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji  Sport.pl LIVE. Transmisja dostępna także w radiowej Jedynce.