US Open. Agnieszka Radwańska - Madison Keys. Transmisja TV. Stream. Gdzie i kiedy obejrzeć?

W 3. rundzie US Open 2015 Agnieszka Radwańska zmierzy się z Madison Keys. Transmisja w Eurosport ok. godziny 23. Stream online w Eurosport Player. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Trener Paweł Ostrowski uważa, że mecz trzeciej rundy wielkoszlemowego US Open Agnieszki Radwańskiej z Amerykanką Madison Keys będzie zupełnie innym spotkaniem niż ćwierćfinał Wimbledonu z udziałem tych tenisistek. - Teraz Polce może być trudniej - ocenił.

 

Śledź relację na żywo!

 

- Trudno porównywać te dwa pojedynki. Zawodniczki są na zupełnie innym etapie niż wtedy. Mamy inną nawierzchnię, wszystko jest inne. Czasem następny turniej już może dużo zmienić, a co dopiero dwa miesiące. Co prawda polskim zawodnikom też bliżej do kortów twardych i to trochę zaskakujące, że Agnieszka najlepsze wyniki osiąga na trawie, ale Amerykanka wychowała się na "betonie" i krakowiance może być trudniej ją teraz pokonać - powiedział PAP Ostrowski.

 

Nie oznacza to jednak, że przewiduje on porażkę rozstawionej z "15" podopiecznej Tomasza Wiktorowskiego ze sklasyfikowaną o cztery pozycje niżej rywalką.

 

- Madison to "strzelnica", ale Agnieszka także jest niewygodną przeciwniczką dla tak mocno grających tenisistek. Wybija je bowiem z rytmu. Z nią nie wystarczy huknąć pięć razy - zaznaczył.

 

Według byłego szkoleniowca Niemki Angelique Kerber i Marty Domachowskiej 26-letnia krakowianka będzie musiała zachować spokój, ale i nie pozwolić się zdominować Keys.

 

- Ważne będzie, by cierpliwie przeczekać napór rywalki, ale i samej szarpać oraz próbować przejąć inicjatywę - uważa. Jak dodał, fakt, iż Keys zagra przed własną publicznością, niekoniecznie musi działać na jej korzyść.

 

Transmisja tv ok. godziny 23 w Eurosport. Stream online w Eurosport Player. Relacja live w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.


Tenisistki ucztują w Nowym Jorku [ZOBACZ]