Szpilka - Consuegra. Gala boksu w Newark. Transmisja TV. Stream. Gdzie obejrzeć?

W nocy z piątku na sobotę w Newark odbędzie się gala boksu, w której Artur Szpilka zmierzy się z Yasmanym Consuegrą. Transmisja na żywo w Polsat Sport i Polsat Sport HD.

W nocy ok. godziny 3:00 rozpoczną się pojedynki z udziałem polskich pięściarzy na gali boksu w Newark. Artur Szpilka zmierzy się z Yasmanym Consuegrą, a przeciwnikiem Krzysztofa Głowackiego będzie Marco Huck.

 

Dla Szpilki będzie to trzecia walka po wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Jego rywal próbuje podgrzać atmosferę i ostatnio nazwał Polaka "amatorem". - Szpilka mu urwie głowę, takie będą fakty, to właśnie się stanie! - odpowiada Ronnie Shields, trener Polaka.

 

A Szpilka do słów Kubańczyka podchodzi ze spokojem. - Nie interesuje mnie to, co on mówi. Będę mu mógł odpowiedzieć w ringu. Tyle. Co mi to da, że powiem, co mu mogę zrobić? Wszystko się okaże w piątek. Szykuję się na ciężką walkę, to nie jest jakiś leszcz. Ale nie biorę sobie do głowy za dużo. Wychodzę i robię swoje - przekonuje.

 

Szpilka w Nowym Jorku spotkał m.in. starych znajomych Andrzeja Wawrzyka i Krzysztofa Głowackiego oraz trenera Fiodora Łapina. - Kawał czasu nie widziałem. Trener dużo mnie nauczył, a chłopaków uwielbiam, to moi przyjaciele - uśmiecha się Szpilka.

 

Największa szansa stoi przed Głowackim, który stanie do walki o pas mistrza świata federacji WBO wagi junior ciężkiej. Jego rywalem będzie Marco Huck. Oprócz Głowackiem i Szpilki walczyć będą również Maciej Sulęcki (vs Rodriguez Berrio) i Kamil Łaszczyk (vs Oscauris Frias).

 

Transmisja telewizyjna w Polsat Sport i Polsat Sport HD. O godzinie 2:00 rozpocznie się studio, a o 3:00 przeniesiemy się na ring do Newark.