Legia Warszawa - FK Kukesi. Liga Europy. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV. Relacja na żywo. STREAM. Jakie składy?

W czwartek wieczorem Legia Warszawa podejmie na swoim stadionie albańskie FK Kukesi. Pierwszy mecz, podczas którego Ondrej Duda został trafiony kamieniem w głowę, został przerwany i UEFA przyznała wicemistrzom Polski walkower. Transmisja od 20:45 w TVP2 i SPORT.TVP.PL. Relacja na żywo na Sport.pl.

Rewanż nie będzie tak prosty, jak się wszystkim wydaje. Kukesi to dobra drużyna i w czwartek będą to chcieli udowodnić - mówił na konferencji przed meczem trener Legii Henning Berg.

W czwartek przy Łazienkowskiej Legia zagra rewanżowy mecz w III rundzie el. Ligi Europy z KF Kukesi. Pierwsze spotkanie, rozgrywane w Tiranie, zostało przerwane w 53. minucie przy stanie 2:1 dla wicemistrzów Polski po tym, jak kamieniem trafiony został Ondrej Duda . UEFA ukarała gospodarzy tamtego meczu walkowerem, dlatego Legia do rewanżowego spotkania przystąpi z trzema bramkami zaliczki.

Berg zapytany o ewentualnych kolejnych rywali odpowiedział: - W kolejnej rundzie będą na nas czekać tylko dobre lub bardzo dobre zespoły. Cieszymy się, bo będziemy rozstawieni. Wiemy jednak, że im dalej się awansuje, tym poziom drużyn będzie wyższy. Wierzę jednak, że sobie poradzimy.