Liga Mistrzów. Basel - Lech. Transmisja TV. Gdzie obejrzeć? Stream. Relacja LIVE

W środę o 20:15 FC Basel podejmie Lech Poznań w rewanżowym meczu 3. rundy el. Ligi Mistrzów. Transmisja w TVP1 i TVP Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na sport.tvp.pl.

Do Bazylei przyjechało dwudziestu piłkarzy "Kolejorza". Zabrakło tych, którzy na pewno nie zagrają, czyli pauzującego za czerwoną kartkę Tomasza Kędziory oraz kontuzjowanych Paulusa Arajuuriego i Dawida Kownackiego. Nie wiadomo, czy zagra Gergo Lovrencsics, który nie trenował. Węgier narzeka na uraz mięśnia po ostatnim meczu z Wisłą Kraków.

 

ŚLEDŹ RELACJĘ NA ŻYWO!


Zmian w składzie "Kolejorza" należy się jednak spodziewać także z tego powodu, że Lech ostatnio nie wygrywa. - W pierwszej kolejności poprawy wymaga nasza gra w obronie - przyznaje trener Skorża. - Zmiany będą wymuszone choćby dlatego, że nie będziemy mieć Tomka Kędziory. Być może dokonam też jeszcze innych roszad. W tej chwili najbardziej martwi mnie nasza gra w defensywie - dodaje.


Lechici zdają sobie sprawę z tego, że odrobienie dwubramkowej straty z pierwszego spotkania będzie bardzo trudne. - Nie ulega wątpliwości, że jesteśmy w bardzo trudnym położeniu - przyznaje trener Skorża, ale dodaje: - W piłce nie ma słowa niemożliwe, dlatego wciąż tli się w nas nadzieja, że jesteśmy w stanie sprawić sensację. Z takim nastawieniem tu przyjechaliśmy.


Trener "Kolejorza" zazdrości Szwajcarom głównie wyrównanego i szerokiego składu. - Trener Fischer w ostatnim meczu ligowym wymienia w porównaniu do pierwszego meczu z Lechem sześciu zawodników i można się zastanawiać, która z tych drużyn była silniejsza. My takiego komfortu nie mamy - ubolewa szkoleniowiec.

 

Mecz FC Basel - Lech Poznań rozpocznie się w środę o 20:15. Transmisja TV w TVP1 i TVP Sport.pl. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream internetowy dostępny na stronie sport.tvp.pl.