Liga Europy. FK Kukesi - Legia Warszawa 1:2. Skandal! Duda trafiony kamieniem w głowę! Będzie walkower? Relacja na żywo w Sport.pl

Legia Warszawa mierzy się na wyjeździe z FK Kukesi w meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Legia prowadzi 2:1. W 53. minucie mecz został przerwany! Ondrej Duda został trafiony kamieniem w głowę! Będzie walkower? Transmisja w TVP2. Relacja na żywo na Sport.pl.

W 53. minucie szwajcarski arbiter Stephan Klossner przerwał mecz FK Kukesi z Legią po tym, jak Ondrej Duda został trafiony kamieniem.

Po kilkuminutowej debacie kibiców kapitanów z delegatem

UEFA

i sędziami, piłkarze w obawie o swoje bezpieczeństwo zeszli do szatni. Kamień został przekazany sędziom. Klub na Twitterze przekazał, że możliwy jest walkower. Nie ma jeszcze informacji, czy i kiedy spotkanie zostanie wznowione. Dziennikarze przebywający w Tiranie przekazują, że wciąż trwają rozmowy. Ondrej Duda ma głęboką ranę.