Lechia - Juventus. Super Mecz. Gole. Skróty. Zobacz bramki [WIDEO]

Lechia Gdańsk przegrała na PGE Arenie z Juventusem w Super Meczu. Bramki strzelali Pogba i Mandżukić dla Juventusu, dla Lechii trafił Adam Buksa. Zobacz gole.

Lechia Gdańsk przegrała z Juventusem 1:2 w Super Meczu rozgrywanym na PGE Arenie w Gdańsku.

Stara Dama zaczęła od mocnego uderzenia. Już w 4. minucie po rzucie rożnym Paul Pogba strzałem głową pokonał Budziłka.

W 83. minucie wyrównał Adam Buksa po kapitalnej asyście Bruno Nazario.

Lechia była blisko dowiezienia tego wyniku do końca, ale w 90. minucie po błędzie Rafała Janickiego Mario Mandżukić pokonał Mateusza Bąką.

Lechia Gdańsk: Budziłek (46. Bąk) - Stolarski (53. Wojtkowiak), Rudinilson (65. Janicki), Chrzanowski (65. Maloca), Marković (64. Wawrzyniak) - Łukasik (53. Vranjes), Dźwigała (65. Borysiuk) - Pawłowski (64. Mila), Wiśniewski (46. Kuświk (77. Buksa)), Mak (65. Makuszewski) - Haraslin (65. Nazario)

Juventus: Buffon (57. Neto) - Rugani, Bonucci (46. Clemenza), Chiellini (7. Caceres (67. Parodi)) - Khedira (64. Vitale), Pogba (46. Marchisio) - Lichtsteiner (52. Evra), Sturaro (75. Tello), Padoin (83. Macek) - Zaza (46. Morata (71. Cerri)), Dybala (46. Mandżukić)