Liga Światowa 2015. Francja - Polska. Transmisja TV w Polsat Sport. Stream online. Relacja LIVE

Półfinał Polska - Francją w Lidze Światowej 2015 rozpocznie się w sobotę ok. 17:00. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja telewizyjna w Polsat Sport, Polsat Sport News. Stream online na ipla.tv.

Świetna defensywa, a dzięki niej kontry, w których zawodnicy punktują, bazując raczej na inteligencji niż na sile - taka jest reprezentacja Francji, a pracując z Polską oryginał udoskonalić próbują Stephane Antiga i Philippe Blain. W półfinałowym starciu Francji z "Francją +" o zwycięstwie decydować powinny detale.

 

Śledź relację na żywo!


Przed rokiem nasz zespół zmierzył się z Francją na zakończenie drugiej fazy grupowej mistrzostw świata. Wygraliśmy 3:2, ale rywale też byli zadowoleni, bo zdobyty punkt dał im pierwsze miejsce w grupie. Później biało-czerwoni wywalczyli złoto, a trójkolorowi zostali bez medalu, zajmując czwarte miejsce. Według bukmacherów medal następnej dużej imprezy, czyli Ligi Światowej, w sobotę zapewnią sobie nasi siatkarze. Firma Fortuna wystawia kurs 1,7 na zwycięstwo Polski i 2,05 na triumf Francji. I eksperci, i analitycy są przekonani, że czeka nas długi, wyrównany mecz. Jak go wygrać?


Relacja z meczu Francja - Polska w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja telewizyjna w Polsat Sport i Polsat Sport News. Stream w internecie na ipla.tv.Zostań trenerem i zbuduj własną drużynę!