Final Six Liga Światowa 2015. Serbia - Polska. Transmisja TV. Stream online. Relacja na żywo. Gdzie obejrzeć? Mecz na żywo. [Transmisja w Polsat Sport i ipla.tv]

Już w piatek reprezentacja polski w siatkówce rozegra drugi mecz w Final Six Ligi Światowej 2015. Po pokonaniu Włochów teraz Serbia! Początek spotkania o 21:00. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja telewizyjna w Polsat Sport oraz w ipla.tv.

Reprezentacja Polski jest jedyną ekipą, która ma zapewniony udział w półfinale Ligi Światowej. Pozostałe pięć drużyn będzie walczyć jeszcze o trzy miejsca, które pozostały.

 

Dobrze w polu serwisowym, ale słabo w ataku i na bloku zaprezentował się środkowy kieleckiego Effectora w pierwszym spotkaniu turnieju finałowego Ligi Światowej w Rio de Janeiro.

 

Bieniek rozpoczął znakomicie, to dzięki jego mocnym zagrywkom (w tym jednemu bezpośredniemu asowi) biało-czerwoni błyskawicznie objęli prowadzenie 5:0. Potem jednak było już nieco gorzej. 21-latek dorzucił co prawda jeszcze jeden punkt z serwisu, ale nie udało mu się ani razu zablokować rywali, bardzo przeciętnie spisywał się też w ataku (tylko cztery udane na jedenaście prób, 36 procent skuteczności). W efekcie czwartego seta spędził w kwadracie dla rezerwowych, a na parkiecie pojawił się Marcin Możdżonek.

W piątek nasza reprezentacja, już pewna awansu do półfinału, zagra o pierwsze miejsce w grupie z Serbią.

Polska - Włochy 3:1 (25:15, 27:25, 20:25, 25:20)

Polska: Drzyzga (2), Kurek (18), Bieniek (6), Nowakowski (10), Buszek (9), Kubiak (19), Zatorski (libero) oraz Łomacz (1), Konarski (3), Mika (4), Możdżonek (2), Gacek (libero, 1).

 

Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja telewizyjna w Polsat Sport oraz w ipla.tv.

 

3. dzień Ligi Światowej:

USA - Francja / piątek, 17 lipca 2015 r. godz. 19.00

Polska - Serbia / piątek, 17 lipca 2015 r. godz. 21.05

 

 

Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.


Zostań trenerem i zbuduj własną drużynę!