Polska - Gruzja. GOL! Arkadiusz Milik na 1:0 !!!! Zobacz gola! Transmisja na żywo, STREAM

Euro 2016: Polska - Gruzja. 1:0! W 62. minucie gola w końcu zdobył Arkadiusz Milik! Oglądaj mecz Polska-Gruzja w transmisji na żywo w TV lub śledź naszą relację online.

W 62. minucie gola w końcu zdobył Arkadiusz Milik! Fantastyczny strzał napastnika Ajaxu Amsterdam!

Zobacz cudownego gola Milika:

Transmisja live w TV na Polsacie od 16:20, a tekstowa  relacja na żywo w serwisie Sport.pl .

Transmisja online na ipla.tv .

W 10. minucie mogło być 1:0 dla Polaków! Sławomir Peszko podał na skrzydło do Łukasza Piszczka, a obrońca sprytnie dośrodkował w pole karne. Tam piłka trafiła do Kamila Grosickiego, który bez zastanowienia huknął minimalnie obok bramki.

Dwie minuty później pomocnik Rennes mógł się zrehabilitować. Po udanej kontrze futbolówka znowu trafiłą pod nogi "Grosika", ale jego potężny strzał obronił golkiper gości.

W 18. minucie trybunom mocniej zabiło serce! Krychowiak podał do Roberta Lewandowskiego, który minął bramkarza, ale jego strzał ciałem obronił defensor Gruzji.

Cztery minuty później pech znów dopadł napastnika Bayernu Monachium. Grosicki dośrodkował w pole karne, "Lewy" przyjął piłkę, ale strzał ponownie obronił Loria.

Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy poszła kolejna kontra. Piłka trafiła do Milika, który mógł zdobyć podobnego gola jak w meczu w Warszawie z Legią Warszawa, ale Loria ponownie sparował piłkę.

Mistrzostwa Europy, które odbędą się w 2016 roku to już XV edycja. Są to najwyższe rozgrywki w ramach europejskiej piłki nożnej, a zwycięzca finału zdobywa tytuł Mistrza Europy.

Mistrzostwa Europy - historia

Historia Mistrzostw Europy zaczęła się w 1960 roku, we Francji. Rozegrano wtedy pierwszy turniej, który nazwano Pucharem Narodów Europy. Od 1968 roku używana jest nazwa w obecnym jej brzmieniu.

KUBA ATYS KUBA ATYS

Przez pierwsze cztery edycje turnieju, rozgrywki odbywały się pomiędzy czterema drużynami. W latach 1980-1992 brało już w nich udział osiem drużyn. Od roku 1996 do roku 2012 zespołów było szesnaście. Od przyszłego roku w rozgrywkach będzie brało udział dwadzieścia cztery drużyny.