Liga Światowa. Polska - Rosja. Wygrywamy już 2:0!!! TRANSMISJA ONLINE. LIVE, Gdzie obejrzeć? STREAM I RELACJA

Reprezentacja Polski kapitalnie rozpoczyna sezon w Lidze Światowej! Na pierwszy ogień podopieczni Stephane'a Antigi grają na Ergo Arenie w Gdańsku z ekipą Rosji i wygrywają już 2:0! pierwszy set wygraliśmy 25:16, drugi zaś 25:17. Transmisja od 20:15 w Polsat Sport. Stream na ipla.tv. Relacja na żywo na Sport.pl

W pierwszym meczu Polacy prowadzą już 2:0 z ekipą Rosjan. Podopieczni Stephane'a Antigi pierwszy set wygrali 25:16. W drugim Polacy znów okazali się lepsi i pokonali gości 25:17!

 

Polacy w kolejnych meczach zagrają w Grupie B również z Irańczykami oraz Amerykanami. Sześć meczów podopieczni Stephane'a Antigi zagrają w Polsce - po dwa w Gdańsku, Krakowie i Częstochowie.

 

Finał Ligi Światowej odbędzie się 15-19 lipca w Rio de Janeiro.

 

Skład reprezentacji Polski na mecze z Rosją (Gdańsk, 28-29 maja):

 

rozgrywający: Fabian Drzyzga (Asseco Resovia Rzeszów), Grzegorz Łomacz (Cuprum Lubin)

 

atakujący: Jakub Jarosz (Transfer Bydgoszcz), Bartosz Kurek (Asseco Resovia Rzeszów)

 

środkowi: Mateusz Bieniek (Effector Kielce), Wojciech Grzyb (Lotos Trefl Gdańsk), Marcin Możdżonek (Halkbank Ankara), Piotr Nowakowski (Asseco Resovia Rzeszów), Andrzej Wrona (PGE Skra Bełchatów)

 

przyjmujący: Bartosz Bednorz (Indykpol AZS Olsztyn), Rafał Buszek (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Michał Kubiak (Halkbank Ankara), Mateusz Mika (Lotos Trefl Gdańsk)

 

libero: Piotr Gacek (Lotos Trefl Gdańsk), Paweł Zatorski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)