Lech - Śląsk. WYNIK. BRAMKI, GOLE. SKRÓT MECZU

Lech Poznań pokonał na własnym stadionie Śląsk Wrocław 3:0 i umocnił się nie pozycji lidera Ekstraklasy. Zobacz gole i skrót meczu.

Lech Poznań pokonał Śląskiem Wrocław 3:0 po golach Dawida Kownackiego oraz dwóch trafieniach Szymona Pawłowskiego i tym samym "Kolejorz" robi kolejny krok do zdobycia mistrzostwa Polski.

 

W 12. minucie młody napastnik Lecha wykorzystał świetnie dośrodkowanie Pawłowskiego i strzałem głową pokonał Mariusza Pawełka.

 

Zaledwie cztery minuty później Zaur Sadajew popisał się celnym podaniem w pole karne i asystent przy pierwszym golu podwyższył na 2:0.

 

W 32. minucie Czeczen nie wykorzystał przytomnego podania w pole karne i strzelił obok Pawełka.

 

W 27. minucie Pawłowski wykorzystał błąd Marco Paixao, który bezmyślnie podał do tyłu, popędził na bramkę gości i sprytną "podcinką" pokonał golkipera Wrocławian.

 

W drugiej połowie lepiej zaczęli goście, ale z biegiem meczu Lech nie dał sobie zrobić krzywdy.

 

Lech wygrywa i jeśli wieczorem Legia nie pokona Jagiellonii umocni swoją przewagę w tabeli nad "Wojskowymi".

 

Zobacz skrót meczu:

 

<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2quct6" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x2quct6_le-sl-hl_sport" target="_blank">le-śl hl</a> <i> przez <a href="http://www.dailymotion.com/NewsTV2014" target="_blank">NewsTV2014</a></i>