Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. RELACJA, TRANSMISJA TV, NA ŻYWO

Gdzie obejrzeć mecz Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok w ekstraklasie? Relacja na żywo na Sport.pl od 20:30 w środę. Gdzie stream? Transmisja w Canal+ Sport od 20:10.

We Wrocławiu piłkarze Legii Warszawa nie umieli wykorzystać potknięcia Lecha Poznań, który na własnym stadionie uległ Jagiellonii Białystok aż 1:3. Podopieczni Henninga Berga szczęśliwie zremisowali ze Śląskiem i nie przeskoczyli pierwszego w tabeli Ekstraklasy "Kolejorza".

W środę wieczorem piłkarze Michał Probierza będę mieć okazję na zbliżenie się do tytułu mistrzowskiego. By to osiągnąć "Jaga" musi pokonać podrażnioną Legię.

"Wojskowi" będą musieli sobie radzić bez Tomasza Brzyskiego, które eliminują kartki oraz bez kontuzjowanych Jakuba Koseckiego i Ivicy Vrdoljaka. W miejscu kapitana Legii powinniśmy zobaczyć Dominika Furmana.

Od pierwszej minuty w zespole gospodarzy prawdopodobnie zagra Orlando Sa. Portugalczyk potwierdził w ostatnich meczach, że potrafi rozruszać drużynę i sprawia wiele problemów obronie przeciwnika. Po przerwie, spowodowanej nadmiarem żółtych kartek, na skrzydle zagra Michał Kucharczyk.

Prawdopodobne składy:

Legia: Kuciak - Broź, Lewczuk, Rzeźniczak, Guilherme - Furman, Jodłowiec - Żyro, Duda, Kucharczyk - Sa

Jagiellonia: Drągowski - Modelski, Madera, Pazdan, Straus - Grzyb, Romanczuk - Frankowski, Gajos, Mackiewicz - Tuszyński