Liga Mistrzów. Bayern Monachium pokonał Barcelonę. Gol Lewandowskiego. Bramki. Relacja. Podsumowanie. Wynik. ZOBACZ GOLE

Bayern Monachium pokonał Barcelonę w rewanżowym spotkaniu półfinału Ligi Mistrzów. Nie wystarczyło to jednak na awans do finału. Zobacz wszystkie bramki z tego spotkania.

Po pierwszym spotkaniu wygranym przez Barcelonę 3:0 Bayern stał przed niemal niemożliwym wyzwaniem walki o awans. Od samego początku Bawarczycy ruszyli z atakami. Opłaciło się to już w siódmej minucie, gdy po rzucie rożny Mehdi Benatia pokonał Ter Stegena.

Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo. Osiem minut później znakomitą akcję rozpoczął Messi podając prostopadle do Suareza, Urugwajczyk zagrał do świetnie ustawionego Neymara, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w pustej bramce.

W 29. minucie niemalże po identycznej akcji znów po podaniu Suarez gola strzelił Neymar i było 2:1 dla Barcelony. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Od początku drugiej połowy na boisku w miejsce Suarez pojawił się Pedro, a cała drużyna Barcelony jakby zniknęła.

W 59. minucie Robert Lewandowski dostał piłkę na linii pola karnego, w miejscu położył Javiera Mascherano i perfekcyjnym strzałem przy słupku nie dał szans Ter Stegenowi.

Piętnaście minut później Thomas Mueller ustalił wynik spotkania strzelając gola na 3:2. Schweinsteiger cofnął krótką piłkę do Muellera, a ten precyzyjnym strzałem pokonał niemieckiego bramkarza Barcelony.

Dzięki zwycięstwu w pierwszym meczu 3:0 Barcelona awansowała do finału Ligi Mistrzów i teraz czeka na drugiego finalistę, który wyłoni się z pary Real Madryt - Juventus Turyn.