Liga Mistrzów. Juventus - Real. Wynik. Skrót. Relacja LIVE [WIDEO]

W pierwszym półfinałowym meczu Juventus Turyn pokonał u siebie Real Madryt 2:1. Gole dla "Starej Damy" strzelali Morata i Tevez z rzutu karnego. Jedyną bramkę dla "Królewskich" zdobył Cristiano Ronaldo.

Po emocjonującym meczu Juventus pokonał przed własną publicznością Real Madryt 2:1 i przed rewanżem znajduje się w lepszym położeniu niż "Królewscy".

Już w 8. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Fantastyczne podanie do Teveza, który oddał strzał na bramkę "Królewskich". Casillas odbija piłkę piłkę do boku, gdzie czyhał już Morata i z najbliższej odległości wykończył akcję.

W 27. minucie gola na 1:1 strzelił Cristiano Ronaldo. Carvajal dośrodkowuje, James Rodriguez przedłuża do CR7, który z bliska strzałem głową doprowadza do remisu.

Druga połowa lepiej zaczęła się dla gospodarzy. Trzynaście minut po rozpoczęciu gry Carvajal powalił w polu karnym Carlosa Teveza, który moment później pewnym strzałem z jedenastu metrów pokonał Ikera Casillasa.

Gra w tym meczu była ostra, czego najlepszym dowodem rozcięty łuk brwiowy Chielliniego.

Piłkarze Juventusu zasłużenie pokonali podopiecznych Carlo Ancelottiego i to oni w rewanżu na Santiago Bernabeu będą w lepszej sytuacji. Czy Ronaldo i spółka będą w stanie odrobić straty?