Liga Mistrzów. Real - Atletico. Wynik. Skrót. Relacja LIVE [WIDEO]

Real Madryt w rewanżowym meczu pokonał u siebie Atletico Madryt i awansował do półfinału Ligi Mistrzów. Gola na wagę zwycięstwa strzelił "Chicharito".

Po ostrym, momentami wręcz brutalnym, spotkaniu piłkarze Realu pokonali w derbach Madrytu Atletico 1:0.

Gola na wagę zwycięstwa w 88. minucie strzelił, harujący tego wieczoru jak wół, Javier Hernandez. Wypożyczony z Manchesteru United Meksykanin wykorzystał idealne podanie w polu karnym od Cristiano Ronaldo.

W 76. minucie za faul na Sergio Ramosie drugą żółtą, i w konsekwencji czerwoną, kartkę zobaczył Arda Turan. Turecki pomocnik długo nie mógł uwierzyć, że sędzia jego zagranie potraktował jako faul.

Znakomitych sytuacji w dzisiejszym spotkaniu nie wykorzystał za to Cristiano Ronaldo - jego strzały albo bronił solidny Oblak albo mijały minimalnie bramkę.