Wyniki Liga Mistrzów. PSG - FC Barcelona i Porto - Bayern. Skrót pogromu i sensacji w ćwierćfinale. Podsumowanie

Ćwierćfinały LM już za nami. W środę odbyły się mecze Paris Saint-Germain - Barcelona i FC Porto - Bayern Monachium. Rewanż odbędzie się we wtorek 21 kwietnia. Relacja na żywo na Sport.pl. Skrót wydarzeń na sport.pl. Robert Lewandowski niewidoczny.

Niespodzianka w Porto. Mistrz Portugalii wygrał 3:1 z faworytem, którym był Bayern Monachium. FC Porto niespodziewanie pokonało u siebie Bayern Monachium 3:1 w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Oddał zaledwie jeden niecelny strzał.

 

Taki wynik oznacza, że Bayern, aby awansować, będzie musiał strzelić za tydzień w Monachium przynajmniej dwie bramki. I to tylko w przypadku, gdy nie straci żadnej. A tego po środowym meczu już nikt nie może być pewny.

 

Luis Suarez strzelił dwie bramki, Neymar jedną, a Barcelona w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów pokonała 3:1 PSG.

 

W ośmiu z ostatnich dziesięciu edycji Ligi Mistrzów Barcelona dochodziła przynajmniej do półfinału. Po środowej wygranej z PSG w Paryżu aż 3:1 trudno uwierzyć, by w tym roku klubu z Katalonii w czwórce najlepszych drużyn Europy zabrakło.


Porto vs Bayern München 3-1 All Goals... przez brilche Sporty dla prawdziwych twardzieli. Przy tym, piłka nożna to bitwa na poduszki