Relacja LIVE + WYNIK meczu: FC Barcelona vs Manchester

Stawki zakładów u bukmacherów wskazują, że obstawiający już wytypowali zwycięzcę dwumeczu Manchester City - FC Barcelona. Według ich typów jest nim drużyna, która triumfowała po pierwszym spotkaniu dwumeczu - FC Barcelona. Wygrała ona z Manchester City 2:1. Prawdopodobnie to właśnie Hiszpanie przejdą do ćwierćfinałów. Oglądaj ich zmagania w transmisji na żywo w TV lub śledź relację live.

PHIL NOBLE Manchester City v FC Barcelona/PHIL NOBLE

Transmisja live w TV na Canal+ Sport od 20:40, a tekstowa relacja na żywo w serwisie Sport.pl.

Pierwszy mecz FC Barcelona - Manchester City zakończył się zwycięstwem FC Barcelony. Wynik końcowy wynosił 2:1 dla hiszpańskiej drużyny. W ostatnich minutach meczu mógł on zostać podwyższony do 3:1. Lionel Messi miał szansę zdobyć gola w rzucie karnym, który miał miejsce w czwartej minucie doliczonego przez arbitra czasu. Niestety nie udało się Messiemu posłać piłki do bramki przeciwnika.

Wynik Barcelona ManchasterWynik Barcelona Manchaster Sport.pl Sport.pl

Pierwszy mecz dwumeczu pomiędzy FC Barceloną a Manchesterem City w ramach edycji Ligi Mistrzów 2014/2015 odbył się 24 lutego 2014. Drużyny spotkały się na stadionie Manchesteru. Pierwszego gola już w 16. minucie strzelił Luis Suarez, zawodnik FC Barcelony. On również był strzelece gola w trzydziestej minucie meczu.

W drugiej połowie meczu honorowego gola dla gospodarzy zdobył Aguero w asyście Davida Silvy. FC Barcelona w czwartej minucie doliczonego czasu dostała od sędziego rzut karny. Niestety nie zakończył się on golem.

ZOBACZ: Relacja na żywo z meczu w Portalu SPORT.PL