Wynik meczu: Atletico Madryt - Bayer Leverkusen

Wynik meczu: Atletico Madryt i Bayer Leverkusen zakończyły swoje drugie spotkanie w ramach dwumeczów w bieżącej edycji Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz przyniósł zwycięstwo Atletico Madryt, którzy od kilku tygodni byli typowani na faworytów w tym zestawieniu.

Fernando Torres i Grzegorz KrychowiakFernando Torres i Grzegorz Krychowiak MARCELO DEL POZO/REUTERS MARCELO DEL POZO/REUTERS

Dzisiejszy mecz był niezwykle emocjonujący. Skończyło się dwiema dogrywkami i strzelaniem karnych.

Atletico Bayer Wynik MeczuAtletico Bayer Wynik Meczu Sport.pl Sport.pl

Saul Niguez, pomocnik drużyny hiszpańskiej zapewne zapamięta pierwszy mecz w dwumeczu w ramach ? finału Ligi Mistrzów 2014/2015 jako wyjątkowo felerny. Jego drużyna, Atletico Madryt, przegrała 0:1 na BayArena, a dodatkowo Niguez doznał podczas tego meczu urazu nerek.

W trakcie pierwszej połowy spotkania Saul otrzymał cios w dolną połowę pleców. Był on na tyle silny, że chwilę później na boisko wbiegł Raul Garcia, a Niguez zszedł z boiska. Odwieziono go do szpitala, gdzie okazało się po wykonanych badaniach, że potrzebna jest hospitalizacja. Atletico Madryt na oficjalnej stronie internetowej uspokaja, że wyniki Nigueza poprawiają się z dnia na dzień.