NA ŻYWO: AS Monaco vs Arsenal Londyn

NA ŻYWO: Jak pójdzie Arsenalowi Londyn w meczu rewanżowym z AS Monaco, który drużyny rozegrają 18 marca? Oglądaj transmisję na żywo w TV lub śledź relację online.

.. JOHN SIBLEY Arsenal-AS Monaco/JOHN SIBLEY

Transmisja live w TV na Canal+ Sport od 20:40, a tekstowa relacja na żywo w serwisie Sport.pl.

Będąc gospodarzami na własnym stadionie Arsenal Londyn przegrał mecz z monakijczykami 1:3. Mówi się, że mecze wyjazdowe idą gorzej każdej drużynie, a jeśli tkwi w tym ziarno prawdy, to Arsenal Londyn na Stade Louis II w Monaco może nie pójść zbyt dobrze i swoją przygodę z Ligą Mistrzów 2014/2015 mogą zakończyć na poziomie ? finału.

Pierwszego gola w spotkaniu 25 lutego 2015 strzelił londyńczykom w 39. minucie zawodnik AS Monaco - Kondogbia. Drugiego gola strzelił Berbatov już po rozpoczęciu drugiej połowy, w 54. minucie. Dopiero w 90. minucie Arsenal Londyn zdobył jedną bramkę, ale nie zmieniło to jego sytuacji, zwłaszcza że w czwartej minucie doliczonego czasu kolejnego gola dla AS Monaco zdobył Ferreir. O dalszych losach obydwu drużyn w Lidze Mistrzów zadecyduje mecz rewanżowy, który odbędzie się 18 marca.