17.03.2015: Atletico Madryt vs Bayer Leverkusen [Mecz na żywo. Relacja online, transmisja w TV]

Atletico Madryt i Bayer Leverkusen spotkają się po raz drugi w ramach rozgrywek 1/8 finału tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz wygrał Bayer Leverkusen, ale czy zdoła utrzymać prowadzenie podczas drugiego meczu? Zobacz to oglądając transmisję na żywo w TV lub śledząc naszą relację live dostępną online.

Bayer - AtleticoBayer - Atletico MARTIN MEISSNER/AP Kyriakos Papadopoulos, MARTIN MEISSNER/AP

Transmisja live w TV na nSport+ od 20:40, a tekstowa relacja na żywo w serwisie Sport.pl.

Pierwsze spotkanie Atletico Bayer vs Leverkusen Madryt odbyło się 25 lutego 2015 roku. Mecz rozegrał się na stadionie BayArena w mieście Leverkusen, gdzie niemieccy zawodnicy byli gospodarzami.

Atletico Madryt vs Bayer Leverkusen - pierwszy mecz

W przypadku tego meczu można mówić o tym, że przekonanie, iż na własnym boisku gospodarze zawsze lepiej wypadają, jest prawdą. Bayer Leverkusen wygrało mecz osiągając wynik 1:0. Bayer grał ubrany na czerwono, a zawodnicy Atletico wystąpili w szaro-białych barwach. Pierwsze minuty meczu upływały spokojnie. W siódmej minucie meczu gospodarze zaatakowali przechodząc do kontry z sześcioma graczami, ale niestety akcja nie rozwinęła się. W 22 minucie meczu sędzia po raz pierwszy wyciągnął żółtą kartę i pokazał ją hiszpańskiemu zawodnikowi, Tiago Mendesowi.

Atletico Madryt - Barcelona 2:3Atletico Madryt - Barcelona 2:3 DANIEL OCHOA DE OLZA/AP Fernando Torres/DANIEL OCHOA DE OLZA/AP

Druga połowa meczu Atletico Madryt vs Bayer Leverkusen

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Sytuację zmienił w drugiej połowie Hakan Calhanoglu. Strzelił w 57. minucie gola. Chwilę po golu, niemal minuta po minucie, posypały się trzy żółte kartki, dwie dla niemieckich zawodników, jedna dla Hiszpana.

W 64. Minucie meczu na murawę wszedł słynny Fernando Torres za Turana i na trybunach zawrzało - fani Torresa zaznaczyli swoją obecność. Niestety Torresowi nie udało się trafić w trakcie tego meczu do bramki, podobnie jak już żadnemu innemu zawodnikowi.

Ile goli padnie w meczu 17 marca? Czy do dalszych rozgrywek awansują Hiszpanie czy jednak Niemcy powtórzą sukces z pierwszego meczu? Przekonaj się oglądając relację w TV.

ZOBACZ! Relacja Na Żywo Online w Sport.pl

Bayer obroni się przed atakiem Atletico? Obejrzyj relację w aplikacji Sport.pl LIVE [POBIERZ!]