Chelsea vs PSG mecz Ligii Mistrzów 11.03.2015 (Transmisja live, relacja meczu na żywo)

Liga mistrzów! Chelsea Londyn i Paris Saint-Germain w lutym rozegrali pierwszy mecz, który zakończył się remisem 1:1. Wynik rozczarował fanów Chelsea Londyn i komentatorów sportowych, a ucieszył kibiców Paris Saint-Germain, którzy nie wierzyli, że ich idole zremisują lub wygrają z mistrzami "The Blue". Jaki będzie wynik meczu rewanżowego przekonasz się oglądając transmisję w TV na żywo lub śledząc naszą relację live online!

Zobacz: Podsuowanie i wynik meczu Chelsea - PSG .

Jose MourinhoJose Mourinho KIRSTY WIGGLESWORTH/AP KIRSTY WIGGLESWORTH/AP

Czy gwiazdy angielskiej drużyny Chelsea Londyn takie jak: Diego Costa, Eden Hazard, Cesc Fabregas, Petr Cech, Mourinho czy John Terry 11 marca będą świętować awans swojej drużyny do dalszych rozgrywek Ligi Mistrzów? Czy jednak to Zlatan Ibrahimovic, Thiago Silva i Laurent Blanc otworzą tej nocy szampana? Przekonaj się oglądając transmisję meczu na żywo w TV na Canal+ Sport!

ZOBACZ! Liga Mistrzów:Relacja na żywo online w Sport.pl

Jose Mourinho instruuje swoich piłkarzy w końcówce meczu z PSGJose Mourinho instruuje swoich piłkarzy w końcówce meczu z PSG Fot. Matt Dunham Fot. Matt Dunham

Podczas transmisji na żywo w TV meczu, który rozegrają Chelsea Londyn i Paris Saint-Germain okaże się, która z drużyn przejdzie dalej i awansuje do ćwierćfinałów. Pierwszy mecz w fazie "play-off" nie wskazuje jednoznacznego faworyta, ponieważ ich pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Obydwie drużyny dobrze sobie poradziły w fazie grupowej, przy czym Chelsea Londyn zdobyła w swojej grupie pierwsze miejsce, a PSG drugie.

PSGPSG CHRISTOPHE ENA/AP

CHRISTOPHE ENA/AP

Pierwszy mecz Chelsea Londyn vs Paris Saint-Germain zaczął się spokojnie. Pierwszy atak przepuścili Francuzi. W 11. minucie główkował Zlatan Ibrahimović, prosto do bramki, ale obrońca Chelsea Londyn był przygotowany na jego atak i nie dopuścił do gola. Obrońca PSG nie miał zbyt wiele do roboty. Salvatore Sirigu po raz pierwszy interweniował w 26. minucie, gdy złapał odparł atak Edena Hazarda. Pierwszego gola strzelił Branislav Ivanović. Gospodarze odpowiedzieli golem dopiero po przerwie. Celnie wtedy zaatakował Cavani.

Po tych dwóch golach do końca meczu nie działo się nic ciekawego. Mamy nadzieję, że spotkanie rewanżowe dostarczy nam więcej emocji. Oglądaj transmisję na żywo w TV na Canal+ Sport lub śledź naszą relację online.

Pierwszy mecz rozegrany pomiędzy Paris Saint-Germain i Chelsea Londyn w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów rozegrany został 17 lutego w Paryżu. W ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów, w ćwierćfinałach francuska drużyna wygrała z Chelsea Londyn. Francuzom udało się aż trzy raz skutecznie zaatakować bramkę Anglików, podczas gdy Ci ostatni zdobyli jedynie jednego gola. Niestety ubiegłoroczny mecz rewanżowy nie poszedł już PSG tak dobrze i odpadli oni z dalszych rozgrywek.

Tegoroczne pierwsze spotkanie nie dostarczyło zbyt wielu burzliwych emocji kibicom oglądającym transmisję na żywo w TV. Pierwszego gola zdobył Branislav Ivanović dla Chelsea Londyn w 36. minucie. Gospodarze osiągnęli remis w 54. minucie i na tym celne strzały się skończyły. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Nie znamy jeszcze wyniku meczu jednakże w naszej sondzie niewielką przewagą prowadzi Chelsea.

Chelsea - PSG meczChelsea - PSG mecz Sonda Sport.pl Sonda Sport.pl

Pierwsza połowa mecz za nami. Póki co bez goli. Wynik 0:0.

Chelsea - PSG wynikChelsea - PSG wynik Sport.pl Sport.pl

Podsumowanie pierwszej połowy meczu:

Wiele ciekawych akcji w pierwszej połowie, ale sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo. Na murawie było tez dużo negatywnych emocji za co w dużej mierze można obwiniać arbitra tego spotkania. Sędzia najpierw wyrzucił z boiska Ibrahimovicia, ale to zdecydowanie za duży wymiar kary dla Szweda.

Więcej w naszej relacji na żywo - SPRAWDŹ !