Sport.pl

Real Madryt - Schalke 04: sprawdź gdzie obejrzeć transmisję na żywo w TV

Real Madryt zagra z Schalke 04 już 10 marca 2015 roku. Mimo, że Real Madryt ma terminarz spotkań napięty do ostatnich granic, nie mogło tej drużyny zabraknąć w rozgrywkach Ligi Mistrzów! Relacja live w TV oraz online!

 

Klubowe MŚ. Real - Cruz Azul 4:0YOUSSEF BOUDLAL/REUTERS

 

Real Madryt, jeden z najstarszych klubów sportowych na świecie, zmierzy się ponownie w meczu rewanżowym Ligi Mistrzów z FC Schalke. Czy niemiecka drużyna ma jakiekolwiek szanse na wygraną z drużyną cieszącą się opinią najlepszej na świecie?


LIVE: RELACJA NA ŻYWO W PORTALU SPORT.PL!


Real Madryt działa nieprzerwanie od 1902 roku. Klub ten powstał w Hipszanii i aż trzydzieści dwa razy zdobył jej mistrzostwo. Do pasma sukcesów zalicza się również dziesięciokrotne zdobycie Pucharu Ligi Mistrzów. Jednym z najważniejszych wyróżnień klubu jest tytuł Najlepszego Klubu w XX wieku, który został mu przyznany przez FIFĘ.


W 2009 roku do składu Realu Madryt dołączył słynny napastnik Cristiano Ronaldo, który kosztował klub aż 93 miliony euro.


Czy obecność niekwestionowanej gwiazdy piłkarskiej sceny da gwarancję zdobycia po raz kolejny Pucharu Ligi Mistrzów? Przekonamy się  o tym już 10 marca 2015 roku. Transmisja meczu na żywo dostępna będzie w TV na Canal+ Sport, a relacja na żywo online w Sport.pl.

 

Zobacz również: