Mecz Real Madryt - FC Schalke: transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć relację live?

Real Madryt zmierzy się z FC Schalke po raz drugi. Sprawdź gdzie dostępna będzie relacja online tego spotkania rewanżowego, które rozegra się 10 marca 2015 roku. Czy Cristiano Ronaldo znowu będzie bohaterem?

Transmisja live w telewizji na Canal+ Sport HD o godz. 20:40, a tekstowa relacja na żywo w serwisie Sport.pl.

ZOBACZ: RELACJA NA ŻYWO W SERWISIE SPORT.PL!

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo ANDRES KUDACKI/AP ANDRES KUDACKI/AP

W pierwszym spotkaniu Real Madryt wygrał z drużyną FC Schalke 2:0. Pierwszego gola dla "Królewskich" zdobył Cristiano Ronaldo w 27. minucie meczu. Jego kolega z drużyny, Carvajal, dośrodkował z prawej strony, co wykorzystał Cristiano Ronaldo wyskakując w polu karnym i efektownie wbijając piłkę głową wprost w bramkę przeciwnika. Drugi gol padł w 72. minucie. Tym razem odpowiedni moment wykorzystał Marcelo i posłał piłkę z odległości szesnastu metrów.

Kilka, mających szansę zakończyć się powodzeniem akcji FC Schalke 04, obrońcy Real Madryt skutecznie zatrzymali.

Kilka, mających szansę zakończyć się powodzeniem akcji FC Schalke 04, obrońcy Real Madryt skutecznie zatrzymali. Mecz rewanżowy Real Madryt - FC Schalke odbędzie się 10 marca 2015 roku. Pierwszy gwizdek rozlegnie się o godzinie 20:45. Transmisja TV będzie dostępna na sportowych kanałach, między innymi w Canal+ Sport. Relacja z meczu live dostępna będzie w serwisie Sport.pl.