Cristian Savani zabrał swoje polskie konotacje na pokaz mody

No dobra. Udajemy, że nie widzimy, czy się nie da?

Pokaz z Savanim Udajemy, że nie widzimy, czy się nie da? Cristian Savani pojawił się na pokazie kolekcji Calvina Kleina w ramach Mediolańskiego Tygodnia Mody wraz ze swoją żoną Michaelą Travicą. Cristian Savani zabrał swoje polskie konotacje na pokaz mody. Skąd wymyśliłyśmy polskie konotacje? No bo trochę wymyśliłyśmy, ale nie całkiem bezpodstawnie. O czym już kiedyś pisałyśmy, Cristian pojął za żonę Michaelę Travicę - tak, z tych Traviców. Savani jest zięciem trenera Ljubo Travicy, który pracował swego czasu w Resovii Rzeszów (no nie mówcie, że to za mało na "polskie konotacje"). Na imprezie bohaterowie tej wiadomości spotkali również rugbystę Tommaso Benvenuti oraz włoskiego pływaka Nicolo Ossolę. Cała ferajna pozuje przy okazji pokazu kolekcji Calvina Kleina w ramach Mediolańskiego Tygodnia Mody (bo chyba Wam jeszcze tego nie powiedziałyśmy). (Najpewniej dlatego, że impreza odbyła się miesiąc temu i wstydzimy się swojego refleksu).

Gdybyśmy chciały kultywować tradycje polskich serwisów plotkarskich, zrobiłybyśmy Wam poniżej pięć zbliżeń na pachę towarzyszki siatkarza, ale darujemy sobie. Zdarza się, a poza tym to jest strasznie zdradziecki materiał, mówimy Wam.

MILAN, ITALY - JUNE 19:  Cristian  Savani, Michaela Travica, Fosca Semenzato, Tommaso Benvenuti and  Nicolo Ossola attend the Calvin Klein Collection fashion show as part of Milan Fashion Week Menswear Spring/Summer 2012 on June 19, 2011 in Milan, Italy.  (Photo by Vittorio Zunino Celotto/Getty Images)

(Hmm. Zaczęłyśmy się zastanawiać czy to przypadkiem nie jest taka wstawka z ciemnego materiału, ale nawet jeśli - najgorszy projekt sukienki evah).

Skąd natomiast wymyśliłyśmy polskie konotacje? No bo trochę wymyśliłyśmy, ale nie całkiem bezpodstawnie. O czym już kiedyś pisałyśmy, Cristian pojął za żonę Michaelę Travicę, tak z tych Traviców. Savani jest zięciem trenera Ljubo Travicy, który pracował swego czasu w Resovii Rzeszów (no nie mówcie, że to za mało na "polskie konotacje").

A jeśli i tak w całym zamieszaniu Waszą uwagę najbardziej przykuła dwójka kolegów z prawej i mówicie im "cześć", to możecie przybić z nami piątkę. Już Wam mówimy kto to. Drugi z prawej zwie się Tommaso Benvenuti i jest rugbistą, a pan skrajny to włoski pływak, Nicolo Ossola. Cała ferajna pozuje przy okazji pokazu kolekcji Calvina Kleina w ramach Mediolańskiego Tygodnia Mody (bo chyba Wam jeszcze tego nie powiedziałyśmy). (Najpewniej dlatego, że impreza odbyła się miesiąc temu i wstydzimy się swojego refleksu).